15 yaşındaki kız çocuğuna asansörde bıçaklı taciz! Dehşet anlarını gözyaşlarıyla anlattı

zenrcade

Active member
15 yaşındaki kız çocuğuna asansörde bıçaklı taciz! Dehşet anlarını gözyaşlarıyla anlattı class=”medyanet-inline-adv”>

Olay, 8 Aralık Perşembe günü Şehitkamil ilçesi, Seyrantepe Mahallesi’ndeki tek sitede yaşandı. 50-60 yaşlarındaki tek şahıs, 15 yaşındaki N.T. isimli kızın peşinden asansöre dayanak. Kapının kapanmasının akabinde şahıs, tapduk boğazına dayadığı bıçakla tehdit ederek taciz etmeye çalıştı.

Şahıs ile uzun süre boğuşan ve direnen N.T., asansörde attığı çığlığı duyan annesinin yardımıyla saldırgandan kurtuldu. Boğuşma esnasında elinden yaralanan ve parmağına 10 terzilik atık N.T’nin uğradığı saldırı ile ilgili ise polis inceleme başlattı.

“ASANSÖRDE BIÇAĞI BOĞAZIMA DAYADI”

Yaşadığı olayı anlatırken gözyaşlarını tutamayan N.T., “O gün saçta evde kimse olmadığı için yeğenimi okuldan almaya gittim. O adamı okulun bahçesinde gördüğümü hatırlıyorum, yeğenimi okuldan aldıktan sonra evine bıraktım. O sırada ağabeyimle karşılaştım, ağabeyim ekmek almaya gidiyormuş. Meğerse o eş beni halen takip ediyormuş. Daha sonra oturduğumuz binaya yetiştim asansöre binecektim, o sırada arkamdaydı kapıyı kendisine tuttum. O sırada saçta kendisine bakmıyordum arkam dönüktü. Bıçak varmış cebinde… Bana adımı sordu, yanıt vermedim, ondan korkmamamı söyledi. Daha sonra bıçağı boğazıma dayadıktan sonra ’Ama istediklerimi yaparsan’ dedi. Ben bıçağı görünce bıçağa sarıldım. O sırada jilet elimi kesti ve kanlar süzülüyordu. Kendisine sayı yalvardım, telefonumu kendisine beraberce vermek istedim. Kendisi dahi ’Telefonu ne yapacağım, saçta seni istiyorum’ dedi. O sırada sayı korkmuştum, saçta bıçağı çektim elinden düştü, sonrasında boğazımı sıkmaya başladı” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“BAĞIRIRSAN BOĞAZINI KESERİM”

Bir süre asansörde saldırgan ile boğuştuğunu müfit kız, annesinin yardımıyla tacizciden kurtulduğunu belirterek, “Boğazımı sıkmaya sürme ederken tek taraftan bile yere sakıt bıçağı almaya çalıştı. Ben kendisine tarafıma dokunmaması gerektiğini söyledim. Ona rağmen boğazımı henüz bile sıkıyordu. Bana ‘Bağırırsan boğazını keserim’ gibi tehditlerde bulundu. ‘5 an dişini sık, şayet çırpınırsan canın sayı acır’ gibi kelimeler söyledi. Boğazımı sıkarken tek sıra gözlerim karardı bayılacak gibi oldum. Can havliyle 8. kat tuşuna bastım ve o katın kapısı yarım açıldı. Bu kez o tuşa bastı ve kapı kapandı. Daha sonra bağırmalarımı annem duydu, 10. kata çağırdı asansörü. Kapı açıldığında eş benim belime çıkma ve boğazıma jilet dayamıştı. Annem o zihin adamın ceketinden tutup ’Sen benim kızıma ne yapıyorsun’ dedi. Panikle bıçağın ters tarafını tutmuş. Annem o adamı çekerken anneme jilet salladı ve annem geri çekildi. Ardından şahıs merdivenlerden kaçtı” dedi.

“SAPIĞI KOVALIYORUM” DEMİŞ

Şahsın kaçmadan önce kendisine tekme attığını müfit kız, şahsın kaçarken ise sesleri duyarak hariç kaynak tarımsal sakinlerini, “Binada sapık var, sapığı kovalıyorum. İçeriye girin, size tek şey olmasın” diye kandırdığını kaydetti.

“PSİKOLOJİM BOZULDU, KAPININ ÖNÜNE BİLE ÇIKAMIYORUM”

Olay nedeniyle yetişkin tek travma yaşayan N.T, içildikten her şeyden korktuğunu kaydetti. Evden hariç çıkmaya korktuğunu müfit kız, “Psikolojim bozuldu, kapının önüne beraberce çıkamıyorum. Parmağımda 10 tane terzilik var, sağlık ocağına muayene için gitmem gerekiyor gidemiyorum. Asansöre eklenmek istiyorum korkuyorum. Bir zihin önce yakalanıp cezasını çeksin istiyorum. Bana bunu yaşattı, yetkililerin tek zihin önce bulmasını istiyorum” dedi.

Kızının yaşadığı olayı gözyaşlarıyla müfit ana A.T. ise, “Benim kızım sayı teessürat ve korku yaşadı. Asansörde bağrışmaları duydum ve asansöre baktığımda kızımın tek eliyle boğazını sıkıyor, başka eliyle dahi boğazına bıçağı dayadığını gördüm. Kızım ’Anne’ niteleyerek bağırdığı anda şaşıran şüphelinin elinden zorla kurtardım. Çok korkuyoruz, kızım ne okula, ne dahi eve gidebiliyor. Bir zihin önce yakalanmasını istiyoruz. Bu şahıs 50-60 yaşlarında birisidir” şeklinde konuştu.

GENÇ KIZIN TAKİP EDİLDİĞİ ANLAR KAMERADA

Anne A.T’nin 50-60 yaşlarında niteleyerek tarif ettiği saldırganın kızı takip ettiği anlar binanın güvenlik kameralarına yansıdı. İsmi öğrenilemeyen şahsın siteye girdiği ve asansöre bindiği anların saniye saniye yer aldığı görüntülerde, şahsın siteden kaçtığı anlar bile kameralara yansıdı.

Binanın güvenlik kameralarını ve kullanılan güzergahtaki kameraları inceleyen polis ekiplerinin saldırganın kimlik ve adres bilgilerini tespit etmek için çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.