18’inde Türkiye güzeli oldu! Kim bu küçük kız?

zenrcade

Active member
18’inde Türkiye güzeli oldu! Kim bu küçük kız? class=”medyanet-inline-adv”>

KİM BU KÜÇÜK KIZ!

1995 yılında katıldığı güzellik yarışmasında Türkiye’nin en güzel kızı seçilen ve hayatı tek gecede değişerek Demet Şener, çocukluk yıllarına ilgili tek fotoğrafını Instagram’bile takipçileri ile paylaştı.

1977 tevellütlü Şener, fotoğrafın altına “Kim yerde küçük kız” notunu düştü. Kısa sürede yetişkin ilgi gören fotoğrafa sayı sayıda bile yorum yapıldı. Şener’i takip fail kullanıcılar ‘kızınız size benziyor’ yorumunda bulundular.

Demet Şener ve İbrahim Kutluay 2005 yılında evlendi. Çiftin İrem ve Ömer adında iki tapduk dünyaya geldi. İkili sert geçen kadı davasının akabinde 2018 yılında yollarını ayırdı.

class=”medyanet-inline-adv”>

YILLAR ONLARI ÇOK DEĞİŞTİRDİ

Magazin dünyasının ünlü isimleri çocukluk yıllarına ilgili fotoğrafları zaman zaman sosyal medya hesaplarında paylaşıyorlar. Bazılarını tanımak mümkün olmasa bile bazıları tek manzara, tek gülüşü ile hemen kendisini ele veriyor. İşte şimdilerde milyonlarca insanın yakından takip ettiği ünlülerin zaman içindeki değişimleri!

ŞİMDİ İKİ ÇOCUK ANNESİ

Çocuk yaşta ekranlarda kabile gösteren Sinem Kobal 35. yaşına bastı.

Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu tek evlilik sürdüren Kobal uzun zamandır ekranlardan uzak…

Geçtiğimiz haziran ayında ikinci kızını kucağına saha ünlü oyuncuyu sevenleri unutmadı.

35. yaşına basan Sinem Kobal için hayranları fidan bağışında bulundu.

Burçin Terzioğlu yakın arkadaşının tevellüt gününü ‘Kardeşim, dostum, yoldaşım sen olmasan yarım olurdum. İyi ki doğdun. Seni sayı seviyorum ‘ sözleriyle kutlarken annesi Nuray Kobal nostaljik tek paylaşımda bulundu.

Nuray Kobal kızının tevellüt gününü yerde kare ile kutlayıp altına “Canım kızım iyikim” notunu düştü.

Sinem Kobal bile annesine “Canım annem” yanıtını verdi.

100 BİN BEĞENİ

Meryem Uzerli’nin sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa zevk yağdı.
Ünlü oyuncunun 9 yaşında Almanya’bile fariğ fotoğrafı takipçilerinin yetişkin ilgisini çekti. Paylaşıma kısa sürede 100 binin üzerinde zevk geldi.

13 YAŞINDAYKEN KEŞFEDİLDİ

13 yaşındayken İbrahim Tatlıses tarafından keşfedilen ve ‘Didem’ şarkısı ile hayatımıa giren Azeri kızı Günel’i hatırladınız mı? Onun son halini görenler tanımakta zorlanıyor! Günel şimdilerde 34 yaşında genç tek kadın. O küçük Azeri kızı 21 yılda öyle tek değişti ki, eski halini görenler tıpkısı kişi olduğuna inanamıyor…

DEĞİŞİMİ ŞAŞIRTTI

‘Alemin Kıralı’ dizisinde canlandırdığı Oben karakteri ile hafızalara kazınan Birsu Demir değişimi ile şaşırttı. Birsu, dizinin izleyici ile buluştuğu 2011’dahi 12 yaşındaydı… Şimdi 20’li yaşlarının başında tek genç kız olan Birsu Demir, fotoğrafını Instagram’bile takipçileri ile paylaştı. Demir, fotoğrafın altına “Make up sanatçı kankanız varsa, şanslısınızdır” notunu düştü.

GÜZELLİĞİ TESCİLLİ

Omuzlarına dökülen ıslak saçları… Genç kızları aratmayan pozu… Bu fotoğraf çekildiğinde henüz 2,5 yaşında ve yaşayacaklarından habersiz… Fotoğraftaki kişi, güzelliği çevre boyutlarında tescilli olan Azra Akın!

‘SAÇIMDA 2,5 KİLO JÖLE VAR’

Sosyal medyada yayınladığı videolarla şöhret yolculuğuna başlayan Yasemin Sakallıoğlu 2020 yılında ‘Zengo’ filmi ile izleyici karşısına çıkmıştı… Kısa sürede hatrı sayılır tek hayran kitlesi edinen oyuncu yıllar öncesine ilgili fotoğrafını takipçileri ile paylaştı.

Altına “Fotoğrafı yakınlaştırdığınızda aslında saçlarımın kahküllerim kadar kısa olduğunu, geri kalan tüm lüleli saçların postij olduğunu ve saçımda 2,5 kilo jöle olduğunu görebilirsiniz… Zaman her şeyin ilacı” notunu sakıt Sakallıoğlu, ‘kime benziyorum’ niteleyerek sordu.

Instagram’bile 6 milyon takipçisi olan ve sahne aldığı tüm mekanları dolduran Yasemin Sakallıoğlu’nun fotoğrafına yorum yağdı.

Yasemin Sakallıoğlu’ndan photoshop tepkisi: 35 kişiye ansızın benzemişim, saçta böyle miyim?

ŞIMARIKLIK DA VARDI…

Boyundan tâbi siyah elbisesi, kusursuz fiziği, omuzlarına dökülen saçları ile objektife poz veren yerde genç kız ‘Kanıt’ dizisi ile tanınan kaynak Sera Tokdemir…
Tokdemir, 18 yıl önce çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşıp altına yerde notu düştü:

“Yaş 21..Mersin’in en güzel kızı derlerdi tarafıma… Neydi sahi en güzel olmak? Kaşı gözü en güzel olmak mı? Aklı mı? Fikri mi? Eğitimi mi? Ailesi mi? Hepsi mi? Bi fikrim yoktu… Hoşuma giderdi… Bu cümlenin tarafıma verdiği özgüvene atfen canımın istediği gibi davranırdım…Şımarıklık bile vardı tabi…Zaman geçtikçe anladım ki, iyi insan olmak en güzel olmak…Vicdanlı olmak en güzel olmak… Yalansız, doğru olmak en güzel olmak… Samimi olmak en güzel olmak… Mutlu olmak en güzel olmak… Alçak gönüllü olmak en güzel olmak…Nazik olmak en güzel olmak…Sevgi dolmuş, saygılı olmak en güzel olmak…Yıllarca varlıklı tek ailenin prensesiyken, sıfırdan kendi emeğinle kendi galeri terini damlatarak sahip olduklarınmış en güzel olmak… Kendin olmakmış en güzel olmak… Kendin olmak kolaymış gibi dursa bile, kendin olabilmek zormuş… Senin doğrun herkese yanlış bile olsa, kendi tüze arkasında durabilmekmiş kendin olabilmek…Ve en yetişkin şatafat sıradanlıkmış…Sıradan olmak bile zaten en sıradışı meziyetmiş…Yaş 39…Şimdi yine canımın istediği gibi davranıyorum… Bu kez kendim olabilmenin tarafıma verdiği öz güvene atfen…”

YAŞ 12

Şimdilerde müzik dünyasında fırtınalar estiren şarkıcı Ceylan Ertem, çocukluk fotoğrafını ” Merhaba 12 yaşımdan ” notu ile paylaştı…

DÜNDEN BUGÜNE

Sarı elbisesi, toplu saçları elinde mikrofon şarkı söyleyen yerde genç kadın güzelliği ile yıllara meydan okuyan oyuncu Nebahat Çehre! Çehre gençlik yıllarına ilgili fotoğrafı “Dünden bugüne..” notu ile Instagram’bile paylaştı…

26 YILDIR SENSİZ

Babasının omuzunda gülümseyerek objektife poz veren yerde küçük kız 1993 Türkiye ve Avrupa güzeli Arzum Onan… Arzum Onan, babasının ölüm yıl dönümünde paylaştığı yerde fotoğrafın altına “26 yıldır sensiz…” notunu düştü.

2014 GÜZELİ

2014 yılının Türkiye güzeli seçilen Amine Gülşe, Instagram paylaşımıyla olay oldu. Başarılı futbolcu Mesut Özil ile mutlu tek evilik sürdüren Gülşe, çocukluk yıllarında çekilen tek pozunu Instagram sayfasında paylaştı. Gülşe’nin yerde paylaşımı kısa sürede 150 bine yakın zevk öncü.

42 YIL ÖNCE

At kuyruğu yapılmış saçları, balıkçı yaka kazağı… Henüz 20’li yaşlarında beraberce olumsuzlama! Bu genç kız tek devre sahnelerde fırtınalar estiren Burçin Orhon… Burçin Orhon, 42 yıl önceye ilgili yerde fotoğrafı Instagram sayfasında paylaştı…
“Sanırım 78 filan. Feneryolu Spot fotoğrafçılık vardı. Beni açık renk gözlü yapıvermişti. O zamanın teknolojisi… Nasıl mutlu olmuştum. Tüm ailesi mavi gözlü olup, kahverengi gözlere sahip olmak pek sıkıcıydı tarafıma göre. Hala bile severim açık renk göz. Günaydın mavi gözlü Burçin’takt…”

NE GÜZEL GÜNLERDİ

Forması giymiş,halı sahada rakiplerine meydan okuyan yerde genç kadın Pakize Suda! SAğlığıyla ilgili zor günler geçiren Pakize Suda yerde fotoğrafı “Sanatçılar ile gazeteciler maç yapmıştık…Ne güzel günlermiş” mesajı ile yayınlamıştı…

YAKLAŞIK 40 YIL

Pembe eşofmanları ile yeğinliği yeğinliği saçlarını tutarak objektife poz veren yerde kız Türk müziğinin güçlü isimlerinden Deniz Seki! Seki yıllar öncesine ilgili fotoğrafını “Yaklaşık 40 yıl öncesi” notuyla Instagram sayfasında paylaştı.

YAŞIM 15 İDİ…

Zara, yıllar önce çekilen fotoğrafı “Burada yaşım 15 idi.. Muhtemelen yerde resim ilk Türkiye 1.si olduğum zamandı. (Kıyafetten hatırlıyorum) Mini eteklerin tozunu attırırdım. Pek havalıydım, çevre etrafımda dönüyordu… Yaz, kış donsam bile yansam bile ne giymek istiyorsam onu giyerdim. Saçlarımda 1 kilo jöle vardı. Üzerine dahi saç spreyi, hem bozulmasın hem dahi parlak durması niteleyerek… Unutmuyorum, gece yatarken beraberce saçlarıma sürdüğüm parfümüm vardı. Kafaya bak… Gençlik işte…” notuyla paylaştı…

ÇOCUKLUĞUMUN ÖZETİ

Beste Kökdemir çocukluk fotoğraflarını “Hayatımın özeti : ‘Beste uslu stop’, ‘Beste yaramazlık yapma’, ‘Beste yerlerde sürünmeyi bırak’, ‘Beste insanların yemeğini yeme’, ‘Beste muntazam poz ver’, ‘Beste o kelimeyi kullanma’ , ‘Beste orası tehlikeli’,’Beste çatıya eski’, ‘Beste hayır’, ‘Beste bekle’… bazen şeyler yaradılıştan olduğu için sorumluluk almıyorum….” notuyla paylaştı…

7 YAŞINDAN SEVGİLER

Kısacık saçları, sırça sırça mavi gözleri ile objektife poz veren yerde küçük kız Burcu Kara! Ünlü oyuncu fotoğrafını “Yedi yaşındaki Burcu’dan herkese sevgiler” notu ile Instagram’bile paylaştı.

FOTOĞRAF 25 YIL ÖNCEDEN

Gül Gölge 1997 yılına ilgili fotoğrafı “Güzel okulum , güzel sınıfım… Rahmetli dostum Ebru, arkadaşlarım…İyi ki varsınız canlar (en sağda saçını örmüş zat benim) notu ile Instagram’bile paylaştı.

‘ÇOK SEVDİ, ÇOK SEVİLDİ…’

90’lı yıllarda podyumların matlup isimlerinden olan Deniz Pulaş siyah ak fotoğrafını “Bir yerden hatırlıyorum yerde kızı. İyi insan oldu. Küçüklerini korudu, büyüklere saygıda kusur etmedi. Güzel tek işi oldu.onlarca yaşama sevgili edindi. Çok sevdi, sevildi. Ummadığı kişilerden kazık bile yedi. Direndi. Güzel müzikler dinledi, sayı alkışladı. Alkışlandı. Dünyanın en güzel sesiydi, yağmur gibi Eşsiz tek kızı oldu. Hayvanları sevdi, ağaca sarıldı. Şuursuz iyimser dediler, bayıldı yerde lakaba. Fasülye sırığı, cooliç dediler, sayı güldü. Küçük kız, bu sonrası henüz zor olabilir ama unutma… Her şey sayı güzel olacak…” notuyla paylaştı

PHOTOSHOP’A GEREK YOKTU

Ünlü sanatçı Emel Sayın, gençlik fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı. Sarı saçları, çokluk mavisi gözleri ile tek döneme danga vuran Sayın, fotoğrafının altına “Of of tek zamanlar photoshop’a hiç gerek yoktu” notunu düştü.

76 yaşındaki Emel Sayın, hala yıllara meydan okuyor…

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.