31 Ağustos 2022’den değerli gündem başlıkları

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
31 Ağustos 2022’den değerli gündem başlıkları1- CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Havza ilçesinde Atatürk Konutu’nu ziyaret edecek; Vezirköprü ilçesinde STK’ler, meslek odaları, muhtarlar ve kanaat liderleriyle buluşacak; Bafra ilçesinde partisinin küme toplantısını yapacak, çiftçilerle bir ortaya gelerek esnaf gezisi gerçekleştirecek.

(Samsun/09.15/10.00/13.30/15.00/16.15)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “dünyanın en yaşlı gazisi” Hüseyin Kaçmaz’ın oğlu olan ve 30 Ağustos merasimleri sırasında vefat eden Turgut Kaçmaz için Ereğli Bozhane Mescidi’nde öğleyin kılınacak cenaze namazına katılacak.

(Zonguldak/13.02)

2- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bakanlık’ta “Aile İçi ve Bayana Yönelik Şiddet” temalı toplantıya iştirak edecek.

(Ankara/09.30)

3- Ulusal Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Hasanoğlan’daki Ders Aletleri Üretim Merkezi’nde “Evde Eğitim goren Çocukların Eğitimlerinde Kullanılacak Eğitim Malzemesi Dağıtım Töreni”ne katılacak.

(Ankara/11.00)

4- Ulusal Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Büyük Taarruz’un 100. Yıl Dönümü Etkinlikleri” kapsamında Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC ve Özbekistan müzik grupları ile TSK Armoni Mızıkası Moral grubunca Ulusal Savunma Üniversitesi’nde verilecek “Siperden Sahneye Müzik” konserine iştirak edecek.

(İstanbul/13.00)

5- DÜZGÜN Parti Genel Lideri Meral Akşener, “İYİ Eğitimle, Özgür ve Yenilikçi Birey, Çoğulcu ve İştirakçi Toplum Vizyonu Tanıtım Toplantısı”na katılacak.

(Ankara/13.30)

EKONOMİ FİNANS

1- Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Kireçburnu Balıkçı Barınağı’nda 2022-2023 Su Eserleri Av Dönemi açılışına katılacak.

(İstanbul/20.00)

2- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Poyrazköy Balıkçı Barınağı’nda 2022-2023 Su Eserleri Av Dönemi açılışına iştirak edecek.

(İstanbul/22.30)

3- Türkiye İstatistik Kurumu, yılın ikinci çeyreğine ait büyüme sayılarını, 2021 yılına ait “yıllık gayrisafi yurt içi hasıla” bilgilerini ve temmuz ayı hizmet üretici fiyat endeksini açıklayacak.

(Ankara/10.00)

SPOR

1- A Ulusal Erkek Voleybol Grubu, FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası’nda Slovenya’da E Grubu’ndaki üçüncü ve son maçında Kanada ile karşı karşıya gelecek.

(Lübliyana/15.00)

2- 2022-2023 dönemi Bayanlar Basketbol Harika Ligi fikstürü ile Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi fikstür ve Bayanlar Federasyon Kupası kura çekimi, Sinan Fazilet Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

(İstanbul/11.00/13.30)

3- ABD Açık Tenis Turnuvası’nda ana tablo maçları sürüyor.

(New York)

100.000TL Sanal Para ile Borsayı Deneyin, Risk Almadan Deneme Hesabı ile Borsa Süreçlerini Keşfedin!