Adana Demirspor’da Galatasaray’dan transfer edilen Emre Akbaba’dan Belhanda ve Onyekuru sözleri

zenrcade

Active member
Adana Demirspor’da Galatasaray’dan transfer edilen Emre Akbaba’dan Belhanda ve Onyekuru sözleri class=”medyanet-inline-adv”>

Adana Demirspor’un Galatasaray’dan transfer ettiği Emre Akbaba, 3-2 kazandıkları ve ilk 11’dahi köken Trabzonspor maçını değerlendirdi.

Hocama teşekkür ederim, beni gelir gelmez ilk 11’açınık koydu. Takım arkadaşlarım mükemmel mücadele etti. Çok iyi oynadık. Son şampiyon Trabzonspor’dan henüz fazla pozisyona girdik. Yani mutluyuz, onu söylemek istiyorum.

Belhanda ve Onyekuru ile henüz önce beraberce oynadık. İleride oynadığımı görünce şaşırmadım. Yeni tek yere geldim, eski takım arkadaşlarımın burada olması iyi tek şey. Bana bile yardımcı oluyorlar.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.