Adana Demirspor’da Vincenzo Montella ile Mario Balotelli arasında tartışma! Bir anda üzerine yürüdü…

zenrcade

Active member
Adana Demirspor’da Vincenzo Montella ile Mario Balotelli arasında tartışma! Bir anda üzerine yürüdü… class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto Süper Lig’in rabia haftasında Adana Demirspor, konuk ettiği Ümraniyespor’u 1-0 mağlup ederken karşılaşmanın akabinde Balotelli ile Montella arasında tartışma yaşandı.

BALOTELLI’NİN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Karşılaşmanın akabinde Mario Balotelli ile hararetli tek konuşma gerçekleştiren Montellla, öfkeyle İtalyan golcünün üzerine yürüdü.

Montella ile Balotelli arasına teknik heyet ve futbolcular girerken tartışmanın büyümesi önlendi.

Teknik heyet ve futbolcular, Balotelli’ye tek hayli öfkeli olan Montella’yı sakinleştirmekte güçlük çekti.

MONTELLA’DAN İLK AÇIKLAMA

Maç sonunda yerde tür gerginliklerin yaşanabileceğini söyleyen Montella, “Bu konuda tek şey söylememe gerek yok. Sadece kendi beklentilerimin altında kaldığını söyleyebilirim. Maçın sonunda böyle gerginlikler olabilir. Başka tek şey eklemeyeceğim. Kendisinden olan beklentilerimiz henüz yetişkin. Orada adrenalin başka şeylerde söyletiyor ama benim için orada olay bitmiştir.” niteleyerek konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

TARTIŞMANIN NEDENİ…

İkinci yarının başında Dzyuba’nın yerine oyuna karışma olan Balotelli, son dakikalarda gösteriş denedi ve kaptırdığı top sonrası Ümraniyespor tehlikeli hamle yakaladı. İtalyan teknik eş Montella’nın yıldız golcüye pas vermediği için tepki gösterdiği öğrenildi.

OLAY ADAM BALOTELLI

Futbol sahalarının en ters isimlerinden Balotelli’nin henüz önce dahi Roberto Mancini ile tartışma yaşamıştı.

ROBERTO MANCINI İLE KAVGA ETTİ

Manchester City’dahi Roberto Mancini ile kavgası haftalarca konuşuldu. Antrenmanda tabir yerindeyse birbirine giren ikilinin görüntülerine rağmen Mancini onun için “Takım arkadaşı olsaydım onu her gün döverdim. Deli ama onu sayı seviyorum” dedi.

SEVGİLİSİ RAFAELLA’YA STRİPTİZ KULÜBÜ ÖZRÜ

Striptiz kulübü olayından sonra sevgilisi Rafaella’ya kendini affettirmek için attığı gol sonrası “Seni seviyorum Rafaella” yazılı tişörtünü gösterdi.

class=”medyanet-inline-adv”>

PARK CEZALARINDAN MASERATI’SİNE EL KONDU

Toplam 10 1000 dolardan fazla hatalı park cezası ödeyen İtalyan forvetin Maseratti’sine 27 kez el kondu.

MANCINI YAPTIĞI ŞIMARIKLIĞI AFFETMEDİ

Bir hazırlık maçında kaleciyle karşı karşıyayken kaleye vurmak ya bile pas vermek yerine şımarıkça tek hareketle topu hariç atınca Mancini tarafından hemen kenara alınmıştı.

Brescia’bile baskısız tavırları nedeniyle sık sık idmanlardan kovuldu.

JOSE MOURINHO ‘SARI GÖRME’ DEDİ ANCAK DİNLEMEDİ, KIZARDI

Inter’dahi oynarken Şampiyonlar Ligi’nde Rubin Kazan maçına kaynak Balotelli, Mourinho’nun “Tek forvetimsin, sarı kartın var, sakın kart görme” uyarısını dikkate almayarak, 2. yarının hemen başında kırmızı kart gördü.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.