Ayçam’ın starlık ruhunda

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Ayçam’ın starlık ruhundaİSTANBUL (İGFA) – 7 single akabinde tekli müziği “Topuklu Sesleri” ile bilhassa toplumsal medyada ilgi nazarann Ayçam, bu yapıtın kendisini özel bir yere oturtacağını savundu.

Söz ve müziği Samet Kurt’a ilişkin olan “Topuklu Sesleri” isimli yapıta başarılı direktör İbrahim Bülbül tarafınca Ayçam performansı ile Şile’de Aqua Beach’te klip çalışması yapıldı.

Müzik dünyasında bir yarış olmadığını savunan Ayçam, yalnızca vakti gelen başkalarından daha tanınan oluyor tabirinde bulunurken, Yalnızca kendimle yarışıyorum, geriye kalanların ne yaptığı pek de umrumda değil, ben kendi yolumda ilerliyorum mümkün olduğunca da kesimden uzak yaşamaya çalışıyorum vurgusunu yaptı.

Şarkısıyla yaptığı süratli çıkışın niçinini, “Star ruhlu birisiyim, bakımlı ve tezli olmayı severim, müziktilk evvel de bu biçimdeydim artık de bu biçimdeyim bu biçimde devam edeceğim” diyerek açıklayan Ayçam, “İnsanların dikkatini çekmeyi seviyorum insanların bana bakması hoşuma gidiyor ilgi manyağıyım diyebilirim, buda dikkatleri üzerime çekmemin en büyük niçini” dedi.