Ayşe Bugay ‘Oğlumdan şiddet gördüm demişti… Ömer Bugay sessizliğini Kelebek’e bozdu: Annem beni hiç sevmedi

zenrcade

Active member
Ayşe Bugay ‘Oğlumdan şiddet gördüm demişti… Ömer Bugay sessizliğini Kelebek’e bozdu: Annem beni hiç sevmedi class=”medyanet-inline-adv”>

HEP HAKARET EDERDİ

“Annem beni çocukluğumdan yerde yana sevmedi. Hep hakaret ederdi. ‘Babana tek şey olursa seni inim inim inleteceğim’ derdi. Bunu babama söylediğimde yerde endişemi geçiştirir, ‘O senin annen, neden öyle şeyler yapsın’ derdi. Babamın koruma kalkanı aradan çekildiğinde korkunç tek şeyle karşı karşıya kaldım.”

DÖVDÜĞÜM İDDİASI YALAN

“Annemin onu dövdüğüm şeklindeki hikâyelerinin hepsi yalan. Kaldı ki ne rapor ne dahi hekim kontrolü var. Annem bunları sözlü söylediğinde kabul gördü maalesef. Hem beni ortada bıraktı hem dahi hastalıklı göstermeye çalıştı. O sürekli konuştu ama beni ve hamile eşimi ne hale koyduğunu kimse bilmiyor.”

Gözden Kaçmasın

BENİ TIMARHANEYE TIKTI

“Evet, geçmişte bira sorunlarım oldu, tedavi dahi gördüm. Ama tarafıma hastanede yaşattıklarını unutamıyorum. Gece yarısı iki hasta falcı beni en ağır hastaların tedavi gördüğü kapalı bölüme nam-ı başka tımarhaneye tıktı. Bunu yapma emrini verenin annem olduğunu sabah babam gelip beni çıkardığında öğrendim.”

class=”medyanet-inline-adv”>

2003 yılında kendisine ‘manik depresif’ teşhisi konulduğunu tamlayan Ömer Bugay, tedavi gördüğünü ve durumunun iyi olduğunu söyledi.

EŞİMLE YAŞAM MÜCADELESİ VERİYORUZ

“Ben Bebek’teki evden çıkarıldım. Çaresiz olduğum için hamile eşim Fidan’la Lüleburgaz’bile tek tanıdığımızın yanına geldik. Şimdi burada yaşam mücadelesi veriyoruz. Annem, kız kardeşim Zeynep’le vahdet oldu. Benim sefil olup ayaklarına gitmemi bekliyorlar. Anlatacak sayı şey var ama hukuki süreç sürme ettiği için yaptıklarını açıklayamıyorum.”

75 yaşındaki Ayşe Bugay, oğlu Ömer Bugay’ın şiddetine maruz kaldığını öne sürerek mahkemeden uzaklaştırma kararı aldırmıştı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.