Bir zamanların çocuk yıldızıydı… Gösteri dünyası yasta: Aaron Carter evindeki küvette ölü bulundu!

zenrcade

Active member
Bir zamanların çocuk yıldızıydı… Gösteri dünyası yasta: Aaron Carter evindeki küvette ölü bulundu! class=”medyanet-inline-adv”>

Dün öğlen saatlerinde Los Angeles’ta 911’i arayan tek ses ‘küvette gark’ vakasını haber veriyordu titreyen tek sesle. Olay yerine sevk edilen polisler tek kıya ya bile suç delili bulamamışlardı yalnız polis sirenleri susmadan tüm ABD medyası çoktan ihbarın yapıldığı eve ulaşmıştı beraberce. Onları eski sevgililer ve sayısız hayran izledi. Haber kısa sürede tüm dünyaya ulaştı.

Haber başlıklarında ‘’Ünlü pop ikonu ve Backstreet Boys şarkıcısı Nick Carter’ın kardeşi 34 yaşındaki Aaron Carter, Lancaster, California’daki evinde ‘küvetinde ölü bulundu’.’’ yazıyordu.

Eski kız arkadaşı Hilary Duff, Courtney Stodden ve New Kids on the Block Aaron’la ilgili kötü haber duyulan gayrimahsus paylaşım yapan ilk ünlüler oldular.class=”medyanet-inline-adv”>

HABER HERKESİ YIKTI

Aaron’ın oğlu Prince’in annesi ve tek ayrılıp tek barıştığı sevgilisi ve nişanlısı Melanie Martin, haberi alır almas hemen eve koştu. Olanlara inanamayan genç kadının olay yerindeki hali görenlerin yüreğini burktu. Gözyaşları içinde tek video çekip sosyal medya hesabında paylaşan Martin henüz sonra resmi tek makale bile yaptı:

‘’Nişanlım Aaron Carter vefat etti. Aaron’ı tüm kalbimle seviyorum ve yerde, yetim tek oğul yetiştirme yolculuğu olacak. Lütfen sayı sevdiğimiz birinin kaybıyla yüzleşirken ailemin mahremiyetine saygı gösterin. Hâlâ yerde talihsiz gerçeği kabul etme sürecindeyiz. Düşünceleriniz ve dualarınız bizim için sayı kıymetli.’’

İlk albümünü 9 yaşında ağutur evlât yıldız Aaron Carter, Backstreet Boys’un vokali erkek kardeşi Nick Carter’la olan kavgalarıyla akıllarda yer etmişti. Tıpkı Brittney Spears’ın başına geldiği gibi ağabeyi Nick dahi Aaron’u yasal olarak kontrol altında tutmak ve vesayetine örtmek için tek mücadeleye girişmişti ve iki kardeş yıllar süren yerde kavga yüzünden birbirleriyle görüşmedi.

Aaron’ın ablası Leslie Carter bile 2012 yılında, henüz 25 yaşındayken yüksek doz uyuşturucu sebebiyle hayatını kaybetmişti. Aaron ve Leslie arasında bile sorunlu tek ilişki vardı ve evlât yıldızın ablası hakkındaki suçlamaları uzun süre manşetlerin ilk sırasında yer öncü.class=”medyanet-inline-adv”>

HER ZAMAN IŞILTILI AMA TRAJEDİLERLE DOLU BİR HAYAT…

Aaron Carter, spot ışıklarının altında, zaman zaman sayı renkli olsa bile skandallar ve trajedilerle dolmuş tek hayat yaşadı.

Aaron, 1989’bile Florida, Tampa Bay’dahi, her akraba tek şekilde ünlenen bireylerle dolmuş tek ailenin içine doğdu. Erkek kardeşi Nick, ikiz kız kardeşi Angel ve BJ ve Leslie adında iki kız kardeşi henüz vardı. Hayat, yerde aileye aşırı ün ve başarının yanında yetişkin teessürat bile hazırlamıştı…

Şarkıcı, ağabeyi Nick Carter’ın dünyayı fetheden erkek grubunun gölgesinde büyüdü ama tıpkısı zamanda pop müzikte kendi iddiasını ortaya koymaya çalıştı ve ilk kaydını 1997’dahi henüz 9 yaşındayken, Nick’in dahi karışma olduğu Jive Records şirketi etiketiyle yayınladı. Aaron, henüz o günlerde yıldızlığa giden yolu yürümeye başlamıştı.

İkinci albümü, ‘Aaron’s Party (Come Get It)’, 2000’dahi piyasaya çıktıktan sonra üç kez platin plak kazandı ve şarkıcının NBA yıldızı Shaquille O’Neal ile çektiği ‘That’s How I Beat Shaq’ videosu yetişkin ses getirdi.class=”medyanet-inline-adv”>

Backstreet Boys’un 1997 tarihli turnesinde açılışını bile yapan yapan Carter, 90’lı yıllarda 4 stüdyo albümü yayınladı.

EVİNDEKİ KÜVETTE ÖLÜ BULUNDU

Ölüm haberi yetkililere ulaştığında olay yerine kıya dedektifleri sevk edildi, yalnız şu anda açıklanan herhangi tek malûmat veya suç kanıtı yok. Acil servis yetkilileri Carter’ın polis bandıyla kordon altına kırılan Lancaster’daki evinin sayılmazsa görüldü. Dün, gece saatlerine gerçek tek adli tabip yetkilisi Carter’ın cesedini evden çıkarırken görüldü.

E! Haber sitesine göre 34 yaşındaki yıldız, uzun yıllar süresince bağımlılıkla mücadele etti, yasal sorunlarla karşılaştı ve müzik kariyerine sürme ederken rehabilitasyona girdi. Kendisini Brittney Spears’a verilene nitelik tek koruma kararıyla vesayeti altına aldırmaya çalışmakla suçladığı kardeşi Nick dahi karışma olmak üzere sayı kişiyle açıkça kavga etti.class=”medyanet-inline-adv”>

Aaron Carter, Nick Carter bile karışma olmak üzere az kardeşiyle çalkantılı tek ilişki yaşadı. Üç yıl arayla kartalgillerden kardeşler, 90’larda uzun yıllar beraberce turneye çıktılar ve Aaron genellikle Backstreet Boys’un açılma sahnesinde şarkı söylüyordu.

Aaron, ağabeyinin Lauren Kitt ile Nisan 2014’teki düğününe katılmazken, kardeşler tatillerini beraberce kutlamaya ve sosyal medya vasıtasıyla birbirlerinin kariyerlerini desteklemeye sürme ettiler.

Ancak Eylül 2019’bile Nick, kız kardeşi Angel Carter’la beraberce Aaron’a karşı tek yasaklama emri çıkardı. Karar iki ağrı sonra devreye girecekti.
AĞABEYİ NICK’LE YILLARDIR KÜSTÜLER

class=”medyanet-inline-adv”>

42 yaşındaki Backstreet Boys üyesi, Aaron’ın, Nick’in o sırada hamile olan karısını ve doğmamış çocuğunu öldürme niyeti taşıdığını ve bunu dile getirdiği iddia edecekti.

Nick o günlerde Twitter’bile ‘’Dikkatli tek değerlendirmeden sonra, kız kardeşim Angel ve saçta zaman kardeşimiz Aaron’a karşı tek yasaklama emri çıkarmamız gerektiği için üzgünüz’’ demişti. ‘’Aaron’ın giderek kalan endişe verici davranışlarının ışığında… kendimizi ve ailemizi korumak için mümkün olan her önlemi almaktan başka seçeneğimiz kalmadı.’’

Bu inanılmaz olay o günlerde gösteri dünyasında torpil etkisi yaratmış, tüm gözler tek anda Carter ailesine çevrilmişti.

Nick ‘’Kardeşimizi seviyoruz ve kendisine veya tek başkasına herhangi tek zarar gelmeden önce ihtiyacı olan tedaviyi görmesini gerçekten umuyoruz’’ açıklamasını yaparak onun iyiliği için yerde işe kalkıştıklarını açıklıyordu. Bir yıllık yasaklama emrine göre, Aaron’a, Nick, Kitt, çocukları, başka karı üyeleri ve Las Vegas’taki ikametlerinden en rengi 30 metre uzakta olması emredildi.

Aaron suçlamaları reddetti ve şöyle tweet attı ‘’Bana karşı yapılan suçlamalara hayret ediyorum ve kimseye, özellikle aileme zarar gelmesini istemiyorum. Onlar olmadan bile iyi olacağım. Beni rahat bırakmaları gerekiyor. Michael Jackson tarafıma bunun olacağını söyledi ve haklıydı.”
Aaron’ın kendisini taciz etmekle suçladığı ablası Leslie

”BENİ ARTIK RAHAT BIRAKIN”

Aaron içildikten yetişkin harflerle, adeta bağırır gibi yazarak paylaşıyordu dünyayla karı içinde yaşananları:

“BENİ YALNIZ BIRAKIN. HAYATIM BOYUNCA. SİZE YALVARIYORUM. LÜTFEN.’’

Genç yıldız ailesinin ve özellikle dahi Nick’in kendisine hayatı süresince zorbalık yaptığını iddia etmişti. Bana çocukken işkence ettiler diyordu ve yerde ciddi suçlamaların aslında herkes tarafından bilindiğini yalnız kimsenin konuşmaya cesareti olmadığı iddia ediyordu.

Bu korkunç suçlamalara tek yenisini henüz eklediğinde tüm çevre sert kesecekti: Aaron, 2021 yılında uyuşturucu yüzünden hayatını kaybeden ablası Leslie Carter’ı cinsel tacizle suçlamış, yerde korkunç durumun 3 yıl süresince sürme ettiğini anlattı. Bu akılalmaz olaylar 2019’bile magazin dünyasını etraflıca sarsmıştı.
ABLASIYLA İLGİLİ İDDİASI ÇOK KONUŞULDU

Ancak tüm bunlara rağmen Aaron, yerde yılın başlarında Leslie için tek darp yaptırdı. Hem dahi alnına. Bu kocaman, mavi darp tek kelebek motifiydi. ‘’Ne zaman mavi tek kelebek görsem… Leslie’nin en sevdiği renk maviydi. Dünyanın en güzel sert mavisi gözleri ondaydı.’’ demişti Instagram hesabından dövmesini paylaşırken.

Aaron’ın evlât yıldızlıktan yetişkinliğe kadem attığında hayatına ünlü aşklar bile girmişti.

2000’lerin başında Carter ile ilişkisiyle ünlü olan Hilary Duff, eski trans için etkili tek mesaj paylaştı. İkili 2001-2003 yılları arasında yetişkin tek sevi yaşamış, Carter Duff’ın o devre sayı popüler olan Disney Channel komedisi Lizzie McGuire’ın tek bölümünde yer almıştı. Aaron’ın adı o günlerde tıpkısı zamanda Lindsay Lohan ile dahi tek sevi söylentisine karışmış, üçlünün arasındaki yerde inişli mezun romantik ilişki basında sayı yer almıştı.
HILARY DUFF VE LINDSAY LOHAN ONUN UĞRUNA BİRBİRİNE GİRDİ

Hatta yerde hâl iki oyuncu arasında tek kan davasına yol açtı ve küs kalmalarına sebep oldu. 2003 yılında, genç çift, Aaron’un Duff’ı aldattığına üzerine söylentiler yüzünden ayrıldı.

Hilary Duff, eski trans için ‘’Aaron için… Hayat senin için yerde kadar zor olduğu ve tüm atlas önünde mücadele etmek zorunda kaldığın için sayı üzgünüm. Kesinlikle apayrı tek çekiciliğin vardı… seni ne sayı sevmiştim. Ailene sevgilerimi yolluyorum. Rahat uyu.’’ satırlarını paylaştı.

CNN’dahi yer saha habere göre Aaron 2019’bile katıldığı ‘The Doctors’ programında kendisine ‘çoklu kişilik bozukluğu, şizofreni, ilerlemiş kaygı ve manik çöküntü’ teşhisi konduğunu açıklamıştı.
GERİDE KÜÇÜK OĞLU KALDI

Son yıllarda rap söyleyen Aaron’ın yakın zaman önceki son performansında söylediği şarkıda ‘’O gidecek, ama yerde uzun sürmez, geri gelecek’’ dediği duyuluyordu…

Aaron Carter geride Melanie Martin’takt olan oğlu Prince’i bıraktı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.