Brooklyn’de küçücük bir apartman ve ailelerle dolu bir mahalle

zenrcade

Active member
“Sahipleri eski mobilyaları temizledi, boyadı ve çıkardı. Ancak tamirci daireyi hazırlarken kabloları çıkardı ve yeniden bağlamayı unuttu. Hiçbir şey göremedik, bu yüzden ev sahipleri bir kamp lambası getirdiler” dedi Bayan Mlinar. “Ön sipariş ettiğim şiltenin üzerine düştük ve bir hata yapmamış olmayı umduk.”

Sabah uyandıklarında “en güzel güneş ışığıyla dolu” bir apartman dairesinde uyandıklarını söyleyen Mlinar, pencerelerin daha büyük, tavanların daha yüksek, dolapların daha büyük ve yatak odasının sanal turun önerdiğinden daha geniş olduğunu sözlerine ekledi. Henry’nin odası bile yatak odasının dışında bir ofis olarak tanımlanan, “bir kapısı, büyük bir penceresi, yerden tavana bir dolabı ve sürgülü aynalı bir kapısı vardı.”

Sağda küçük bir mutfak ve daha küçük bir banyo vardı.

“Yemek yapmayı seviyorum, bu yüzden mutfağa dönmem gerekti ama bu beni kısıtlıyor. Buzdolabı oturma odasında,’ dedi Bay Burns. “Neyi ve nasıl pişirdiğinizi değiştirir. Bilinçli olmayı ve mümkün olduğunca az tencere ve tava kullanmayı öğrendim. Makarna yemeklerini mükemmelleştirdim.”

Bayan Mlinar, ayakkabı ve ceketler için saklama alanı olarak da kullanılabilen bir spor salonu dolabının “teorik bir oda ayırıcı olduğunu” söyledi. “Salon kısmı solda. Alan konusunda yaratıcı olmamız gerekiyordu.”

Ağaçlıklı bir blok da açıldı.

“FaceTiming’i göremedik ama dairemiz etrafımızı saran ağaçlarla aynı yükseklikte” dedi. “Ağaçların arasındaymış gibi hissediyorsun. Hayatımızın bir parçası haline geldi.”

Evlerinin çoğunu Facebook Marketplace ve çevrimiçi AptDeco veya yerel bir eski eşya dükkanı olan Yesterday’s News aracılığıyla halılar, raflar, çalışma masası, karyola ve yemek masası ile döşediler. Yolun kenarında başka eşyalar da bulundu.