Dilara Kırmıt’tan itiraf: Bin defa aldatıldım!

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Dilara Kırmıt’tan itiraf: Bin defa aldatıldım!İSTANBUL (İGFA) – Katıldığı bir televizyon programında aşk ömrüyle alakalı sorulan soruya bin defa aldatıldım diye karşılık verince sunucu şaşkınlığını gizleyemedi.

Dobra ve açık kelamlı tutumlarıyla bilinen ve sevilen Dilara Kırmıt, “İlişkilerim hayli sancılı geçiyor, ben aşka aşık bir bayanım” tabirinde bulundu.

Gizemli adamların daha fazlaca dikkatini çektiğini ve münasebette hürmetin hayli değerli olduğunu lisana getiren top model Dilara Kırmıt, bir adam tarafınca 1000 den çok aldatıldığıma eminim vurgusunu yaparken, “Ama sorun bende değildi özgüven eksikliği ve fazlaca eşli olması tercihiydi tahminen de ruhsal bir travması vardı bilemezdim. Ben çok sabırlıyım sabrımın yettiği yere kadar direndim sabır ederken sevgiminde bittiğini anladığım vakit hayatımdan çıkardım hürmet duymadığınız bir beşere sevgi besleyemezsiniz. Bana benim kadınlığıma hürmet duymayan bir adamı ben hayatımda asla istemem” dedi.

Özel hayatı ve aşk dünyasıyla ilgili birinci sefer bu kadar net ve açık konuşan hoş model, aradığı aşkı da özetledi.