Dursun Özbek: Tam randıman alındığında bambaşka bir Galatasaray izlenecek

zenrcade

Active member
Dursun Özbek: Tam randıman alındığında bambaşka bir Galatasaray izlenecek class=”medyanet-inline-adv”>

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’in 6’ncı haftasında Kasımpaşa’yı deplasmanda 3-2 mağlup etti. Karşılaşmanın akabinde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek gazete mensuplarına açıklamalarda bulundu. Alınan galibiyetten dolay mutlu olduğunu söyleyen Özbek, “Daha sayı gol rami tek Galatasaray izleyeceğiz. Bugün dahi bunun emareleri görüldü. Oyuncuları ve teknik ekibi tebrik ediyorum. Güzel tek Galatasaray olacak yerde sene” niteleyerek konuştu.

Ligin henüz başında olduklarını tamlayan Özbek, “Lig uzun tek maraton ve henüz başındayız. Şu anda şampiyonluk konuşmak yanlış olur. Yaklaşık 26 tane oyuncu takımdan ayrıldı ve 13 yeni oyuncu geldi. Yeni tek takım hüviyetindeyiz. Takımın birbirine alışması süre alacaktır. Bu süre zarfında bile iyi futbol izlettirmek istiyoruz. Tam randıman köken zaman apayrı tek Galatasaray izleneceğini vaat ediyorum” ifadelerini kullandı.

class=”medyanet-inline-adv”>

“YUSUF VE RASHICA FIRTINA GİBİ İKİ OYUNCU”

Oyuna sonradan karışma olan yeni transferler Yusuf Demir ve Milot Rashica hakkında bile düşüncelerini paylaşan Başkan Özbek, “Fırtına gibi iki oyuncu. Önümüzde yarım saat henüz olsa, 2-3 gol henüz olurdu niteleyerek düşünüyorum. Çok iyi oyuncular, Galatasaray’a yakışan oyuncular. Önümüzdeki günlerde onları bile izleme fırsatını bulacağız. Özellikle Yusuf’u sayı beğendim. Rashica bile öyleydi. Kanatlarda sayı iyilerdi. Takımın hepsi sayı iyiydi. Birbirinden parçalamak yanlış olur. 3 puan aldık, önümüzdeki Cuma gününe kadar tadını anlamak lazım” şeklinde konuştu.

“GALATASARAY’IN HER ZAMAN AVRUPA’DA OLMASI GEREKİR”

“Bu kadroyla Avrupa’bile olmak ister miydiniz?” sorusunu bile cevaplayan Dursun Özbek, “Avrupa kupalarında olmayı kim istemez. Avrupa’bile Türkiye’nin en muvaffakiyetli ve en yetişkin temsilcisi Galatasaray’dır. Galatasaray’ın her zaman Avrupa’bile olması gerekir. Özellikle Cumhuriyetin 100’üncü yılında Avrupa’bile olmak için elinden geleni yapacaktır. Galatasaray Avrupa’dır, Galatasaray Avrupalıdır” açıklamasında bulundu.
Öte yandan Özbek, transferlerin akabinde “Mali açıdan Galatasaray’ı zor merkezde bırakacak tek tablo oluştu mu?” sorusuna bile “Hayır, tığ öyle tek şey yapmayız” cevabını verdi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.