Ece Güney’in yaşadığı binada yangın çıktı

zenrcade

Active member
Ece Güney’in yaşadığı binada yangın çıktı class=”medyanet-inline-adv”>

Yangın, gece saat 19.00 sıralarında Süleymaniye Mahallesi 758 Sokak’a 4 katlı binanın bodrum katında artık. Henüz meçhul nedenle başlayan yangından sonra çevredekiler akıllandırma itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Bu sırada dumanlar apartmanın içini sardı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürürken, üst katlarda mahsur kalan 16 kişi ise tahliye edildi. Polis ekipleri dahi yakınlarda önlem öncü.

BİNA SAKİNLERİ İLE ECE GÜNEY ARASINDA ARBEDE ÇIKTI

Olay yerinde itfaiye ekipleri emek yaparken, apartmanda oturan tarımsal sakinleri ile bodrum katta yaşayan Ece Güney arasında tartışma artık. Olay yerinde bağcıklı polis, tarafların arasına girerek ayırdı.

class=”medyanet-inline-adv”>

“İNSANLAR ‘YANGINI SEN ÇIKARDIN’ DİYEREK ÜZERİME ÇULLANDI”

Gökhan Güney’in oğlu Selim Güney ile tek süre evli kalan Ece Güney, yangının akabinde yaşananları anlattı. Ece Güney, “Akşam 19.00 civarıydı. Patlama sesi duydum. Baktım elektrik saatlerinin olduğu yerde kötü var. Apartmana koştum hariç baktım flâma var. Daha sonra ikinci patlama sesi duydum. Hemen yangın tüpünü aradım bulamadım. Sonra üçüncü patlama sesini duyunca dumanlarda çoğalınca mecburen hariç çıktım. Yangın tüpüm olsaydı ihtimal ilk müdahalede söndürebilir miydim bilmiyorum. Sonra itfaiye geldi müdahale etti” dedi.

Çevredekilerin iddialarını cevaplayan Güney, “Sonra dışarıda tartışma oldu. İnsanlar tarafıma ‘yangını sen çıkardın’ diye üzerime çullandılar. Oysa saçta onlara patlama olabilir, çocuklarınızı galeri buradan dedim. Yangını saçta çıkarabilir miyim? Doğal gazlı binada yangın çıkaracak kadar okumamış aylık benzemiyorum” şeklinde konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

İtfaiye ekipleri yangının mezuniyet sebebini araştırırken, polis ekipleri dahi olayla ilgili inceleme başlattı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.