Emine Erdoğan, ABD büyükelçisi Flake’in eşi ile buluştu

zenrcade

Active member
Emine Erdoğan, ABD büyükelçisi Flake’in eşi ile buluştu class=”medyanet-inline-adv”>

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, ABD Ankara Büyükelçisi Jeffry L. Flake’in eşi Cheryl Flake ile tek araya geldi.

Görüşmeye ilişkin sosyal medya hesabından tek paylaşım yapan Erdoğan, “ABD Ankara Büyükelçisi Sayın Jeffry L. Flake’in kıymetli eşi Cheryl Flake ile tek araya geldik. Öğrencilik yıllarında İstanbul’u ziyaret ederek hayran kaldığını müfit Bayan Flake’in ülkemizin tüm güzelliklerini yakından tanımasını umuyor, nazik ziyareti için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

ABD Ankara Büyükelçisi Sayın Jeffry L. Flake’in kıymetli eşi Cheryl Flake ile tek araya geldik.

Öğrencilik yıllarında İstanbul’u ziyaret ederek hayran kaldığını müfit Bayan Flake’in ülkemizin tüm güzelliklerini yakından tanımasını umuyor, nazik ziyareti için teşekkür ediyorum. pic.twitter.com/GlXgIDcFxC

— Emine Erdoğan (@EmineErdogan) November 1, 2022
class=”medyanet-inline-adv”>

MEKSİKA BÜYÜKELÇİSİ’NİN EŞİNİ DE KABUL ETTİ

Erdoğan, Meksika Ankara Büyükelçisi’nin eşi ve Sultan II. Abdülhamit Han’ın torunu olan Mediha Nami Osmanoğlu dahi Martinez Hernandez’i dahi kabul etti.

Erdoğan’ın paylaşımında şu ifadelere yer verildi:

“Meksika Ankara Büyükelçisi’nin kıymetli eşi, Sultan II. Abdülhamit Han’ın torunu Mediha Nami Osmanoğlu dahi Martinez Hernandez ile tek araya gelmekten memnuniyet duydum. Dokuma Atlası projesi hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Meksika’ya nazik davetleri için teşekkür ediyorum.”

Meksika Ankara Büyükelçisi’nin kıymetli eşi, Sultan II. Abdülhamit Han’ın torunu Mediha Nami Osmanoğlu dahi Martinez Hernandez ile tek araya gelmekten memnuniyet duydum.
Dokuma Atlası projesi hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Meksika’ya nazik davetleri için teşekkür ediyorum. pic.twitter.com/6W5RrAtBv9

— Emine Erdoğan (@EmineErdogan) November 1, 2022

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.