Emre Belözoğlu ve Andrea Pirlo birlikte röportaj verdi

zenrcade

Active member
Emre Belözoğlu ve Andrea Pirlo birlikte röportaj verdi class=”medyanet-inline-adv”>

Futbolculukları döneminde Inter ve Milan formalarıyla birbirlerine rakip olan Emre Belözoğlu ve Andrea Pirlo, zaman dahi teknik yönetmen olarak karşı karşıya geldiler.

İki teknik direktörün yayıncı kuruluşa verdikleri demeçler şu şekilde:

Andrea Pirlo: Şu zihin ikimiz dahi farklı görevlerdeyiz, farklı sorumluluklarımız var. Saha içinde olmakla kenarda olmak sayı farklı. Biz dahi bunun heyecanını yaşıyoruz.

Oyuncularıma bile söyledim; sayı zor tek rakibe karşı oynayacağız. Çok kompakt ve organize tek takımla oynayacağız. Biz dahi buraya oynamak için geldik. İki takım için dahi kolay olmayacak.

Emre Belözoğlu: Andrea sayı güçlü takımlarda oynadı. Karşı karşıya bile oynadık. Dünyanın gelmiş geöçmiş en yetişkin oyuncularından tek tanesi. Ülkemizde olmasından mutluyum, mutluyuz. Mutlu olmamız gerekiyor. Böyle kıymetli isimlerin ülkemizde olması bizim için önemli. Futbolculuk bitti, içildikten 30 tane farklı karakteri içeride yönetmek zorundayız. Zorlu tek meslek. Keşke sadece futbol oynasaydık ama içildikten kararımızı verdik ve yerde yönde ilerledik. Onunla futbolcu ve teknik yönetmen olarak karşı karşıya oynamak benim için önemli ve kıymetli.

class=”medyanet-inline-adv”>

Zorlu tek maç olacak. Karagümrük 3 maçtır yenilmiyor, pozisyon üreten, oyun disiplini kalan tek takım. Doğru yolda olduklarını düşünüyorum. Kolay tığ maç olmayacak. 3 günde tek maç oynuyoruz. Kazanmayı sürme ettirmek kolay olumsuzlama ama elimizden geldiğinde kazanmak için oynayacağız.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.