En tanınan ebeveyn denetim uygulaması Family Link kıymetli bir güncelleme aldı

Leila

Global Mod
Global Mod
En tanınan ebeveyn denetim uygulaması Family Link kıymetli bir güncelleme aldıAndroid tarafında ebeveyn denetimi olarak en epey tercih edilen Google Family Link uygulaması bu hafta değerli bir güncelleme aldı. Tasarım baştan aşağı değişirken web sürümü de kullanıma açıldı.

Family Link güncellendi

Family Link ebeveynlere bir epeyce denetim sunarken tüm içeriklerin tek bri sayfada olması gezintiyi zorlaştırıyordu. Yeni dizaynda en alta 3 sekme yerleştirilmiş. Buradan kullanım özetlerine, denetimlere ve pozisyon bilgilerine erişilebiliyor.

Diğer bir kolaylık ise Yalnızca Bugün özelliği. Bu özellik tek gün için sınırlama koyabiliyor ve genel sınırlama ayarlarını etkilemiyor. Olağanda genel sınırlama ayarlarına girerek o gün için esneklik sağlamak gerekiyordu.

Her aygıt için ekran mühleti belirlemenin yanı sıra artık çocuk makul bir lokasyona giriş yaptığında ebeveyn ihtar alabilecek. Bildirim menüsü ise çocuğun yaptığı talepleri ve ebeveynin engellemelerini de gösterecek.

Son olarak Family Link artık web üzerinden de ulaşılabilecek. Microsoft ebeveyn denetiminde olduğu üzere farklı platformlar için ebeveynler tek bir aygıttan erişim sağlayabilecek. Son olarak Google TV çocuk profillerinde artık ebeveyn denetimli teklif listeleri sunulacak ve ebeveyn isterse teklifleri saklayabilecek.