Erol Bulut: Hakemin kötü maç yönettiğini düşünmüyorum

zenrcade

Active member
Erol Bulut: Hakemin kötü maç yönettiğini düşünmüyorum class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto Süper Lig’in 5. Haftasında Gaziantep FK deplasmanda karşılaştığı Galatasaray’a 2-1 mağlup oldu.

Mücadelenin akabinde plânlı gazete toplantısında konuşan Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, “Bugün oyuna istediğimiz gibi başladık. 1-0 öne geçtik. Ondan sonra maalesef kendi kalemize attığımız 2 gol vardı. Onların sayılmazsa rakip 45 an eksik oyandı. İkinci yarı yakaladığımız pozisyonlar oldu. İyi değerlendirmedik. Bunları gole çeviremedik. Onun akabinde ikinci gol oldu. Günay’ın kurtardığı penaltı var. Böyle maçlarda rakip eksikken henüz alık oynamak gerekiyor. Onu zaman yapamadık. Mağlubiyetle kapattık” şeklinde konuştu.

Hakem Yaşar Kemal Uğurlu’nun performansının sorulması üzerine Bulut, “Bazı pozisyonlar herkesin henüz iyi bakması lazım. Hakemle ilgili kötü maç yönettiğini düşünmüyorum. Abdülkerim’açınık verdiği kırmızı kartından dolay mı hakemi ihtimal siz suçlamak istiyorsunuz. O zaman Kerem’in orta sahada tek pozisyonu var. Hakem hakkında tek şey söylemek istemiyorum” niteleyerek yanıt verdi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Rakip eksikken henüz alık oynamaları gerektiğini söyleyen Erol Bulut, “Tecrübeli oyuncularımız var. Biz 5’açınık 3 çıkarken arkada tığ eksik yakalandık. Kendi kalemize attığımız tek gol oldu. Daha alık hücuma çıkıp, henüz kontrollü defansı toparlamamız lazım. Sona gerçek stoperlerimiz dahi hücuma artık. Arkayı eksik bıraktık” ifadelerini kullandı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.