Fenerbahçe’de Ezgjan Alioski: Bazı oyuncular taraftarlarımızı maç içinde provoke ettiler

zenrcade

Active member
Fenerbahçe’de Ezgjan Alioski: Bazı oyuncular taraftarlarımızı maç içinde provoke ettiler class=”medyanet-inline-adv”>

Fenerbahçe’nin Adana Demirspor karşısında 4. golünü rami Ezgjan Alioski, karşılaşmanın akabinde konuştu. Takımın 2 gol yemesine karşın ortaya karakter koyduğunu söyleyen Alioski, “Taraftarlarımız bile zaman gücünü gösterdi” dedi.

Soruları yanıtlamadan önce açıklamada bağcıklı Makedon futbolcu, “Rakip takımdan bazen oyuncular taraftarlarımızı maç içinde provoke ettiler. Bu profesyonel tek tavır olumsuzlama ve futbolun ruhuna bile ters tek tutum. Bunu kabul edemeyiz. Sonuç olarak bile, zaman galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı. Maçın tamamında kontrolün kendilerinde olduğunu bile söyleyen Alioski, “İyi oynadığımızı, iyi savaştığımızı düşünüyorum. Bazen galibiyeti elde ederken zorlu anlar olabiliyor. Biz dahi kalemizde 2 gol gördük ama maç içinde sakin kalmayı başardık. Karakter ortaya koyduk, karakterli tek takıma sahibiz. Aynı şekilde sürme etmemiz gerekiyor. Bugünkü galibiyeti fazlasıyla hak ettik zira sahada beraberce savaştık” niteleyerek konuştu.

class=”medyanet-inline-adv”>

“1 YIL ÖNCE GELECEKTİM AMA OLMADI”

Güzel tek gol attığını ama önemli olanın galibiyet olduğunu söyleyen Alioski, “Atmış olduğum gol güzel tek goldü ama tarafıma göre en önemlisi takımın galip gelmesiydi. Umarım böyle goller atmaya sürme ederim. Takıma katkı sağlamak istiyorum. Sonuçtan dolay mutluyum. Taraftarlarımız harika tek hava oluşturdu. Ben bunu henüz önce söylemiştim, Fenerbahçe gibi yetişkin tek camiaya 1 yıl önce gelecektim ama olmadı. Bugün taraftarlara başka tek parantez açmamız gerekiyor. Artı tek motivasyon kattılar. Bu gibi taraftar gücüne her zaman ihtiyacımız var. Ben dahi futbolumla ve futbolumuzla onları mutlu etmek istiyorum. Galibiyeti kutlayalım ve keyif alalım” diye sözlerini tamamladı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.