Filmde neden yok? Alişan ilk kez açıkladı!

zenrcade

Active member
Filmde neden yok? Alişan ilk kez açıkladı! class=”medyanet-inline-adv”>

Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Müzik’in kuruluş hikâyesini anlatacağı yeni filmi “Prestij Meselesi”nin oyuncu kadrosu merak konusu oldu.

1990’lı yıllarda ünlü sanatçıları bünyesinde toplayarak döneme damgasını vuran Prestij Müzik’in kuruluş hikâyesini anlatacağı filmde Özcan Deniz, Haluk Levent ve Mahsun Kırmızıgül’ün hayatları ekrana gelecek.

Bir devre Alişan’ın bile bünyesinde durduğu Prestij Müzik’te yer alıp alamayacağı merak konusu oldu.

Sosyal medyadan tek yoruma yanıt veren Alişan, ’91-94 arası işleniyormuş filmde… Ben 95-96 arası girdim. Teşekkür ederim’ ifadelerini kullandı.

Projenin hazırlıklarına başlayan Mahsun Kırmızıgül, ünlü isimlerle dahi görüşmeye başladı.

class=”medyanet-inline-adv”>

GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Prestij Müzik’in ortaklarından Burhan Aydemir’i Eser Yenenler, eşini ise Melisa Döngel canlandıracak. Şirketin bilindik ortaklarından Hilmi Topaloğlu karakterini ise Engin Hepileri üstlenecek. Biran Damla Yılmaz’ın bile rol alacağı filmde Mahsun Kırmızıgül’ün gençliğini oğlu Mahmut Kırmızıgül canlandıracak. Özcan Deniz ve Haluk Levent’i kimin oynayacağı merak konusu oldu.

ÜNLÜLER DE KIZAR!

Sosyal medyadan tek türlü vazgeçemeyen ünlü isimler kendilerine gelen kötü eleştirilere dahi övgülere dahi kayıtsız kalamıyor…

Ünlülerin takipçileriyle yaşadıkları ilginç diyalogları ‘yorum ifşa’ derledi. İşte onlardan bazıları…

‘Estetik yok, kemik yapım değişti’

1995 Miss Turkey yarışmasında zaman seçilen ve podyumda fırtınalar estiren Demet Şener, 24 yıl önce çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

Şener, fotoğrafın altına “Sanırım yıl 1998-99 zaman sayı hızlı geçiyor” notunu düştü. Bir takipçisi Demet Şener’in paylaşımına “Şimdi dahi sayı güzelsiniz ama o zamanlar sade güzelliğiniz apayrı. Estetik insanı ne kadar bile olsa tabiî halinden uzaklaştırıyor” yorumunu yaptı.

Demet Şener’takt yanıt gecikmedi:

“Estetiğim yok yüzümde ne yazık ki dilimde tüy bitti ama saçta 150. kez tekrar yazayım. Sadece ağzın dolgum var o bile 20 yıldır sanırım. 26 yıldır değişerek kemik yapım olabilir mi? 45 yaşına geldim. Elbet varyasyon olur yüzde”

‘BEN PAYLAŞIYORUM DA SİZ GÖRMÜYORSUNUZ’

Hayvanseverliği ile bilindik Pınar Altuğ, kucağında köpek ile verdiği pozu ‘Çok seviyorum ve hep seveceğim’ notu ile Instagram sayfasında paylaştı.

Bir takipçisi ünlü oyuncuya”O halde ülkemizin her yerinde hayvan katliamları ve zulüm var. Neden sesinizi çıkarmıyorsunuz tek hayvan sever olarak Pınar Hanım! Hiçbir şey güllük gülistanlık mübadele biliyorsunuz olumsuzlama mi? Bu konudaki fikrinizi sevenlerinizle takipçilerinizle neden paylaşmıyorsunuz?” niteleyerek sordu.

Pınar Altuğ ise sitemkar tek dille “Peki merak saçta paylaşıyorum bile siz görmüyor olabilir misiniz? Bunu düşündünüz mü?” yanıtını verdi.

BERFU YENENLER: KÜÇÜK MEMELERİMLE MUTLUYUM

Berfu Yenenler tatil fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı. Bir sosyal medya kullanıcısı fotoğrafının altına ‘meme sorunsalı’ mesajını yazdı.

İki evlât annesi Berfu Yenenler dahi takipçisine şu cevabı verdi:

“Yine mükemmel tek yorum! İki evlât doğurdum ve emzirdim. Küçük memelerimle dahi sayı mutluyum. Meme bunlar küçük dahi olur yetişkin dahi… Sarkabilir, sarkmaya bile anlar! Umarım tek gün başkalarının memelerinden neden mutsuz olduğunuzun sebebini çözersiniz!”

ALEYNA TİLKİ: BEN DE GERÇEK OLDUĞUMA İNANAMIYORUM

Aleyna Tilki, paylaştığı fotoğrafa photoshop yaptığını iddia fail kişilere ilginç tek tepki verdi.

Tilki “Aynaya bakınca saçta dahi gerçek olduğuma inanamıyorum” dedi.

BARTU KÜÇÜK ÇAĞLAYAN: YETER ARTIK

Bartu Küçükçağlayan, sosyal medya aracılığı ile kendisinden para isteyenlere isyan etti.

Ünlü oyuncu sayfasında “Dm’takt para isteyenlerin hikayeleri sayı düzme, uzun uzun kötü kötü yazıyorlar tek dahi. Bir tanesinin özeti ‘kocam öldü, kızım kanser, benim dahi kolum kesik iki aylık kiramı öder misin?’ yerde mu yani ? Aile münteha tek aylık kira mı istiyorsun sadece? Twitter’a girmiş tek dahi gece gece!” notunu paylaştı.

Bazı takipçileri Bartu Küçükçağlayan’a “Ya o kadın gerçek söylüyorsa?” diye tepki gösterdi.

ÇAĞLA ŞIKEL’DEN SERT ÇIKIŞ

YouTube’bile kişisel ihtimam, sağlıklı yaşam ve moda hakkında videolar cazip Çağla Şıkel, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla takipçilerine gerçek bakımla cildinin nasıl sağlıklı olduğunu paylaştı.

Şıkel’i takip fail tek kullanıcı ise “Bu yaşta böyle tek güzellik her eve lazım. Keşke her Türk kadını senin gibi bakımlı ve güzel olsa. O zaman tığ dahi hatunlara uzun takmayız” yorumunu yaptı.

Takipçisinin yaptığı yerde karanlık yoruma sinirlenen Çağla Şıkel, “Keşke siz dahi yerde kadar ertesi olmasaydınız” diye yanıt verdi.

DİDEM UZEL: SEN NASIL BİR ANNESİN!

Didem Uzel, oğlu Aslan’ın fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

Bir takipçisi Uzel’in fotoğrafına sert tek yorumda bulununca ikili arasında söz düellosu yaşandı.

“Bu tapduk görünce ‘pis imik’ diyesim geliyor nedense… yada ‘öğütücü'” yorumuna sinirlenen Uzel takipçisine “Siz nasıl tek annesiniz? Bir evlat, tek plâstik için yerde yorumu yapabiliyorsunuz! Çok çirkinsiniz sayı. İçiniz ziftlenmiş sizin. Yazık.” sözleriyle karşılık verdi.

Bunu üzerine sosyal medya kullanıcısı kadının sözleri henüz bile sertleşti:

“Sana anneliğimle ilgili öyle şeyler anlatırım ki, ağzın açık kalır! Benim anneliğimi sorgulamak ne haddine? Çevremde anneliğim parmakla gösteriliyor tek parça merakın gitmiştir umarım. Ben sadece sevmiyorum yerde tapduk o kadar. İtici geliyor. Her tapduk sevmek zorunda bile değilim. Tekrar söylüyorum yerde evlât obez. O zaman saçta dahi sana sorayım… Nasıl tek annesin dahi çocuğunu yerde kadar pis imik yapabildin? açık sağlıksız besleniyor…”

Okuduklarıyla çılgına dönen Didem Uzel ise açtı ağzını, yumdu gözünü!

“Siz gerçekten tek skandalsınız. Arkadaşıma buraya yorum yazdı niteleyerek ‘Ben kimin kızıyım biliyor musun k…r’ niteleyerek mesaj yazmışsınız. Bir kadın olarak yazdıklarınızdan (devamı var) utandık tığ. Siz ne kadar iyi tek anneyseniz, saçta dahi okadar iyiyim. Hiçbir ana tapduk için kötüsünü düşünmez. Sizin başka çocuklara yaklaşımınız karakterinizi ele veriyor. Sevimsiz yada obez olabilir ama onun tarafıma ihtiyacı var. ‘Annem’ niteleyerek ağlıyor. Bir ana kuzusu…” Anlatabildim mi?

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.