Galatasaray’da Mauro Icardi, Kerem Aktürkoğlu’na yaptığı müthiş asisti anlattı

zenrcade

Active member
Galatasaray’da Mauro Icardi, Kerem Aktürkoğlu’na yaptığı müthiş asisti anlattı class=”medyanet-inline-adv”>

Süper Lig’dahi Başakşehir’i 7-0’lık skorla mağlup fail sarı kırmızılılarda futbolcular karşılaşmayı değerlendirdi.

Zamanla sayı henüz iyi tek takım olacaklarını söyleyen Dries Mertens, “Çok iyi oynadık, 7-0 yetişkin tek skor farkı. Ancak takımlar arasındaki fark o kadar değildi. 3’te 3 yaptığımız için ayrıca mutluyuz. Hala çalışmamız gereken şeyler var. Yeni 13 oyuncu var. Geçen sene 13. bitirdik. Kendimizi geliştirdikçe, sayı henüz iyi oynayacağız.” dedi.

“GALATASARAY’IN LİGDE EN İYİ MAÇIYDI”

Ligdeki en iyi maçlarını oynadıklarını ifade fail Fernando Muslera, “Galatasaray’ın ligde en iyi maçıydı. Her şeyi iyi ve gerçek yaptık. Zamanla gelişiyoruz. Kalite sayı iyi. Çalışmayı seven ve GALATASARAY için her şeyini veren oyuncular var. Doğru insanlarla çalışınca her şey iyiye gidiyor tabii ki. Ligin bitmesine sayı var, böyle sürme etmemiz lazım. Rakipler puan kaybederse tamam ama tığ, kendimizi geliştirmeli ve yerde şekilde sürme etmeliyiz.” açıklamasını yaptı.

class=”medyanet-inline-adv”>

“MAÇIN ADAMI KEREM AKTÜRKOĞLU’YDU”

Kerem Aktürkoğlu’na yaptığı harika yardımcı hakkında konuşan Mauro Icardi, “Takımın oyunundan sayı mutluyum. Forvet olarak gol attığım için dahi mutluyum. İki yardımcı yaptım, yerde bile memnun etti. Guti’nin Benzema’ya asistini hatırlıyorum. Kerem’in geriden geldiğini gördüm, saçta dahi atabilirdim ama topu ona verdim. Maçın adamı Kerem Aktürkoğlu’ydu, onun konuşması lazım.” dedi.

“DÜNYA YILDIZLARIYLA OYNAMAK FARK YARATIYOR”

Icardi’nin sayı güzel tek pas attığını tamlayan Kerem Aktürkoğlu, “Ben, Icardi’yi arkaya kaçarken gördüm. O gol atsın niteleyerek tek pas attım, hiç beklemiyordum tarafıma pas atacağını. O bile sayı güzel tek pas attı tarafıma. Golün yarısından fazlası onun. İşte çevre yıldızlarıyla oynamak böyle farklar yaratıyor.” niteleyerek konuştu.

“İYİ OYNADIĞIMIZI VE GELİŞTİĞİMİZİ SÖYLEYEBİLİRİZ”

Başakşehir karşısında iyi oynadıklarını ve oyunun kontrolünün kendilerinde olduğunu tamlayan Rashica, “Çok iyi oynadık gerçekten. Birçok pozisyona girdik. Oyun bizim kontrolümüz altında sürme etti. İyi oynadığımızı ve geliştiğimizi söyleyebiliriz. Kendimize güvenerek iyi tek şekilde gideceğiz. Arada kendimizi dinlendireceğiz. Taze tek şekilde geri döneceğimizi düşünüyorum. Yine kazanmaya sürme edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.