Galaxy S23 serisinin çıkış tarihi ve tasarımı operatör tarafınca onaylamış olabilir

Leila

Global Mod
Global Mod
Galaxy S23 serisinin çıkış tarihi ve tasarımı operatör tarafınca onaylamış olabilirGüney Koreli dev operatör KT’ye ilişkin olduğu argüman edilen tanıtım posteri Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus’ın dizaynını bir kere daha gözler önüne serdi. Dizaynın yanı sıra bu bilgilere bakılırsa, Samsung’un Galaxy S23 serisi için düzenleyeceği Unpacked etkinliği 5 Ocak 2023 tarihinde gerçekleşecek.

Galaxy S23, 5 Ocak’ta tanıtılabilir

KT’ye ilişkin olduğu belirtilen tanıtım görseli, operatörün Galaxy S23 serisi için düzenleyeceği ön kayıt programını gösteriyor. Sızdırılan görsele bakılırsa KT, 23 Aralık’tan itibaren müşterilerinin Galaxy S23 için kayıt açmalarına müsaade vermeye başlayacak. Ek olarak kayıt periyodunun 5 Ocak 2023’te biteceği ve tıpkı gün ön sipariş devrine geçileceği tabir ediliyor. Bunun manası, Galaxy S23 serisi için düzenlenecek olan Unpacked aktifliği 5 Ocak 2023’te gerçekleşebileceği.

Hemen üstte da nazaranbileceğiniz üzere tanıtım görselinde Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus yer alıyor. Tasarımsal açıdan kamera kısmında değişiklikler olduğu ve her kamera sensörünün etrafında dairesel bir çıkıntı olduğu görülüyor. Öte yandan sızdırılan posterin katılığından emin değiliz. tıpkı vakitte Galaxy S23 serisinin önümüzdeki yılın birinci aylarında tanıtılacağını biliyoruz lakin 5 Ocak beklediğimizden daha erken bir tarih.