Gerçek Vinicius Junior

Derin Gece

New member
Oynadıklarını gördüğünüzde, dayanılmaz olana katlandıklarını gördüğünüzde, her gün hayatta kaldıklarını gördüğünüzde, rakiplerinin her zaman sevilmelerine, okşanmalarına, güvenmelerine izin verme tuzağına düştüklerini gördüğünüzde Kendilerine hakim olduklarına inanıp giderler ve patileriyle size vururlar.

Maçtan önce arkadaşım beni aradı Jordi TomasSana zaten söylemiştim, her şeyden acı çeken, her şeyden önce Real Madrid'in kazanmasını izleyen hasta adamlardan biri. Kazandığı için değil, nasıl kazandığı için. Bu onu deli ediyor.

Bana maçı izlemek için mi kalacağını (beyazların kaybettiğini görmek için mi) yoksa bazı arkadaşlarının akşam yemeği davetini mi kabul edeceğini söyledi. Ona yemeğe gitmesini söyledim.ben Real Madrid kaybetmeyecekti ve bu nedenle kötü bir gece geçirecekti. Cep telefonunu denize attı ve sanırım bugün ne olduğunu öğrenecek.

Real Madrid, isteseniz de istemeseniz de (ve bunu isteyen milyonlarca merengue var) bu rekabeti domine ediyor. Real Madrid kurdu. Real Madrid, başkanının (ve neredeyse sahibi) Şampiyonlar Ligi'ne gelerek bu Avrupa Kupasının tarihine yön veriyor. Florentino Perez Nedenini bilmiyorum ama işler bu kadar iyi giderken zengin, zengin bir Süper Lig'e dönüşmek istiyor.

'Oyun dışı' konularda ustalaşın

Real Madrid bu kupanın her aşamasına hakim. Real Madrid bazen üstünlük sağlıyor, hatta bazen rakiplerini hipnotize ediyor, baştan çıkarıyor, aldatıyor. Real Madrid oyunun hakimi. Üzgünüz, Real Madrid 'oyun yok'ta üstün çünkü dün gece bir kez daha Etihad tarzında birçok dakika hayatta kaldılar ve sonunda Manchester City'nin görkemli ve devasa Santiago Bernabéu'daki gibi berabere kaldılar. .

Daha sonra tek maçlı yarı final oynamak için Madrid'e vardık. Dün akşam yine güzel bir saha olan Allianz Arena'da net olan, apaçık olan tek şey, iki takımın finale yükselebileceğiydi. Elbette çok güçlü ve tarihi Bayern Münih olmayacak, Bernabéu'da her şeyi riske atmaktan korkan takım MCity de olmayacak.

Real Madrid'in yıldızı Vinicius Junior, Bayern Münih ile Real Madrid arasında Münih'te oynanan UEFA Şampiyonlar Ligi yarı final ilk maçında 2-2 berabere kaldıktan sonra kutlama yapıyor / EFE_FILIP ŞARKICI

Bayern için, Bayern ne kadar kötü olursa olsun, evet öyle, onlara “sahne korkusundan” bahsetmeyin, hatta Juanito'nun “Bernabeu'da 90 dakika çok uzun” yalanını bile anlatmayın, ne de hayır 'Yanan tırnakların kardeşliği' ile karşı karşıya kalacağını.

Bir kere şunu söyleyelim. Dün gece Real Madrid tam anlamıyla Real Vinicius Jr.'dı. Dönem. Daha fazlası yoktu. Evet, krallığın başkentinde moda olan diğer hikaye Carlo Ancelotti'nin en büyük başarısının yıldızlarını madenciler gibi çalışmaları, kusura bakmaları, oynamaları gerektiğine ikna etmesiydi.

Haydut 'Carletto'

'Carletto', altı kez mağlup ettiği ve üç kez berabere kaldığı Bayern Münih'le ilk karşılaşmasını kaybetmenin eşiğindeydi (Real Madrid'de bu her zaman eşiğinde ama olmuyor). Bu, Almanlar için bir umut işareti olacaktı (ah, gerçek şu ki, Xabi Alonso'dan Bayer Leverkusen onları yanlışa sürüklediğinde, Alman şampiyonu için bunu kaçıracaktım), ama yine sona erdi. kravatlı.

Evet, Real Vinicius'tu çünkü tüm tehlike, tüm kahramanlık, tüm liderlik, tüm futbol, tüm dengesizlikler ve hatta iki gol bile onundu.

Her ne kadar ona karşı tutkumuz olsa da, o olağanüstü bir futbolcu, o bir dahi, aynı zamanda hem ışık hem de ateş. Eğer Júnior bu kadar muhteşem olsaydı babasının nasıl olacağını bilen Vinicius Júnior.

Okumaya devam etmek için abone olun