Görenler inanamadı! ‘Abla-kardeş gibisiniz’ – Magazin Haberleri

zenrcade

Active member
Görenler inanamadı! ‘Abla-kardeş gibisiniz’ – Magazin Haberleri class=”medyanet-inline-adv”>

Ünlü model Ebru Şallı’nın 2013 yılında boşandığı Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen Pars Tan, Nisan 2020’dahi uzun süre mücadele ettiği lenfomaya yenilerek hayatını kaybetmişti. Şallı ‘yetişkin oğlum için güçlü olmak zorundayım’ demişti.

Zor günleri Beren Tan’ın desteği ile atlatmaya benzinli Ebru Şallı, oğlu ile çektirdiği fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

18 yaşındaki Beren Tan yakışıklılığı ile sosyal medyada ilgi odağı oldu. Anne-oğlu görenler ‘mama-kardeş’ benzetmesi yaptı.

Ebru Şallı, geçtiğimiz eylül ayında oğluyla beraberce yer aldığı tatil fotoğraflarını bile sosyal medya hesabında paylaşmıştı…

class=”medyanet-inline-adv”>

ÜNLÜ ANNE BABALARIN ‘ÜNSÜZ’ ÇOCUKLARI

Sinema, televizyon, müzik ve sahne dünyasının bazen ünlülerinin çocukları bile en rengi onlar kadar ünlü. Onların bile attığı her kadem takip ediliyor. Ama öyle ünlüler var ki onlar çocuklarını kameralardan, objektiflerden saklıyor. İşte ünlüler ve onların tanınmayan çocukları…

ANNESİNİN KOPYASI OLDU

Emine Ün, Emre Kınay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Duru Kınay 18 yaşına bastı. Emine Ün, kızının yeni yaşını Instagram sayfasında paylaştığı fotoğraflarla kutladı:

“Benim çiçeğimm, hayatımın anlamı, iyikim…
Varlığına şükrettiğim
Benim güzel kızım seni sayı seviyorum
Kalbinden geçen en güzel dileklerinin gerçek olduğu harika yaşların olsun…
Hep sağlıkla hep neşeli tek ömür diliyorum.
İyiki doğdun.”

Emre Kınay ise “Benim küçük kızım büyüdü zaman 18 yaşında… Nefes alıntı sebebim… Mücadelemin kaynağı. Bu dünyayı katlanabilir kılan tek sebep. Seni sayı seviyorum aşkım kızım. Doğum günün kutlu olsun her şeyim” mesajını yayınladı.

OĞLU BOYUNU GEÇTİ

Eski manken Atilla Saral ile mutlu tek evliliği olan oyuncu İnci Türkay, ilk evliliğinden dünyaya gelen oğlu Ali ile İtalya’ya gitti. Türkay, tatil fotoğraflarını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

Ali annesinin boyunu geçerken; takipçileri ikilinin fotoğraflarına “mama kardeş gibisiniz” yorumları yaptı.

‘KIZIM BENİM GÖZÜMDE HEP BÖYLE’

Sadettin Saran kızı Lal Saran’ın tevellüt gününü kutladı. 25. yaşına basan kızının çocukluk fotoğrafını paylaşan Saran altına, ‘Kızım benim gözümde hep böyle… İyi ki doğdun kızım…’ notunu düştü.

Baba-kızın fotoğrafına ilgi yetişkin oldu. Binlerce sosyal medya kullanıcı fotoğrafı zevk yağmuruna tuttu.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Sadettin Saran, genç tek kadınla el ele objektife yansıdı. İkiliyi görenler sevgili olduklarını düşündü. Oysa Saran’ın yanındaki kadın, 25 yaşındaki kızı Lal’takt ötekisi değildi.

İREM 16 OLDU! ‘İLK GÖZ AĞRIM İYİ Kİ DOĞDUN’

Demet Şener’in İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı İrem 16 yaşına bastı. Şener, kızının yeni yaşını sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafla kutladı.

“Güzel kızım, ilk göz ağrım, hayat adamım, sırdaşım, yaşananları danıştığım… Doğum günün kutlu olsun İrem’im. Senin gibi tek kızım olduğumm için gurur duyuyorum.Yaptığın her şeyde, seçtiğin tüm yollarda nefesim yettiği kadar yanındayım. Seni sayı, sayı, sayı, sayı, sayı, sayı, sayı seviyorum…”

İYİ Kİ DOĞDUN AYŞE

Gündüz kuşağı programı sunucusu Esra Ceyhan, 1992 yılında Barbaros Ceyhan ile evlenmiş, 2009 yılında boşanmıştı. Çiftin kızları Ayşe 16 yaşına bastı. Ceyhan, kutlama fotoğrafını “Ayşe’m” notuyla Instagram’bile paylaştı.

Esra Ceyhan, tevellüt günü mesajları için dahi teşekkür etti:

“Canım yavrum Ayşe’min tevellüt günü için yolladığınız iyi dileklerinize, dualarınıza, sarf ettiğiniz olağanüstü sıcak sevgi sözcüklerinize, tebriklerinize, temennilerinize ve varlığınıza şükran ve şükür dolmuş teşekkürlerimi sunuyorum”

ASLANIM!

Komedyen Tolga Çevik, oğlu Tan’ın tevellüt gününü sosyal medya hesabından paylaştığı tek şiirle kutladı.

17 yaşına giren Tan’ın babasına benzerliği uyanıklık çekti. Çekildikleri tek fotoğrafı Instagram sayfasında yayınlayan Çevik altına şu şiiri yazdı: “Sonra tek bakıyorsun; süresince boyunu geçmiş, huyu seni mest etmiş. Yanı başında kalbi, akılsız hayallerinde elbet… Gelecek onun içildikten eminsin, Allah kötülerden esirgesin. Nice yaşların olsun aslanım, ne mutlu senin babanım. İyi ki doğdun oğlum”

ANNESİNE BENZİYOR

Son olarak ‘Sadakatsiz’ dizisi ile izleyici karşısına kaynak Bennu Yıldırımlar, Bülent Emin Yarar ile evliliğinden olan kızı ile fotoğrafını Instagram’bile paylaştı.

22 yaşındaki Ada’nın annesine olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı…

MEĞER OĞLU VARMIŞ!

Mehmet Esen’in Faruk adında tek oğlu olduğu ortaya artık.

Almanya’bile yaşadığı dönemde evlendiği Alman doktorla tek evlât sahibi olduklarını söyleyen Esen, oğluyla tatil dönüşü görüntülendi.

BOYNUZ KULAĞI GEÇTİ

Arka Sokaklar’ın sevilen oyuncusu Ozan Çobanoğlu, 2016 yılında sunucu Ezgi Sertel ile nikah masasına oturmuş, geçtiğimiz yıl bile çiftin ikiz çocukları Mert ve Tibet dünyaya gelmişti. Sosyal medyada hatrı sayılır tek hayran kitlesine sahip olan çiftten Ozan Çobanoğlu, ikizlerin doğumuyla kayınbaba sevincini ikinci kez yaşadı.

Ünlü oyuncunun ilk evliliğinden Doruk adında tek oğlu henüz var! Ozan Çobanoğlu, oğlu ile fotoğrafını “”Boynuz kulağı geçermiş
🙂
1.86 kabile
🙂
” notu ile Instagram’bile paylaştı… Ozan Çobanoğlu’nun süresince 1.78…

ARTİSTİK POZLAR

Sayısız yapımda rol saha ünlü oyuncu Necmi Yapıcı, oğlu Emre ile fotoğrafını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

Yapıcı’nın “Baba oğul bitakım sanatlı pozlar verdik” notuyla paylaştığı fotoğrafa zevk yaptı.

AİLE MESLEĞİNİ SEÇTİ

Tatbikat Sahnesi’nın kurucuları ünlü oyuncular Erdal Beşikçioğlu-Elvin Beşikçioğlu çiftinin kızları Derin Beşikçioğlu bile oyunculuğu seçti.

Çocukluğu ana babasının yanında tiyatro kulislerinde geçen, Derin Beşikçioğlu, oyunculuğu seçmesiyle ilgili şunları söylüyor:
‘Ailemin payı yetişkin. Annemi ve babamı küçüklüğümden festekiz hem sahnede kamera arkasında gözlemliyorum. Lisede tiyatro topluluklarıyla yıl sonu gösterilerine çıktım. 12 yıl bale beyin aldım. Hem balede hem tiyatroda sayı sahne deneyimim oldu. Yine lisede kendi yazdığım, çektiğim ve oynadığım kısa filmim Avrupa genelinde tek yarışmaya gitmeye hak kazandı. Hem sahnenin hem kamera önünün büyüsüne kapılmıştım. Hobi olarak kalmasını istemedim.’

BÜYÜDÜ, EVLENİYOR

Perihan Savaş’ın Yılmaz Zafer ile yaptığı evlilikten Savaş Zafer adında tek oğlu var.

Eşini genç yaşta yitiren Savaş oğluna hem annelik hem kayınbaba yaptı. Evlilik hazırlığı yapan Savaş Zafer annesine özel gecelerde eşlik ediyor.

VEDALARI ÇOK KONUŞULDU

Talat Bulut’un Pınar Afşar ile evliliğinden Hazal ünlü tek kızı var.

Talat Bulut’un kızını terbiye için yurtdışına gönderirken çektiği veda videosu sayı konuşulmuştu

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.