Haluk Levent Gazianteplileri coşturdu

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Haluk Levent Gazianteplileri coşturduGAZİANTEP (İGFA) – Gaziantep Mutfağı’nın dünya sahnesine çıktığı GastroAntep Festivali’nin ikinci gününde Şenlik Park’ta düzenlenen Haluk Levent Konseri’ne Gazi kentliler adeta akın etti. Ağır ilgiyle karşılaşan Haluk Levent Elfida, Yollarda Bulurum Seni üzere sevilen müziklerini vatandaşlarla birlikte söylemiş oldu.

SANATÇI, SEVİLEN MÜZİKLERİNİN YANI SIRA TÜRKÜLER SÖYLEDİ

Konser sırasında seyircilerin ortasına giren Haluk Levent, kameramanların bulunduğu platformda çıkarak, GastroAntep coşkusunu alanda bulunanlara yaşattı. Konserin devamında Haluk Levent, vefat eden annesinin kendisine türkü söyleme ricasının kıssasını anlatarak, sevilen türküleri seslendirdi.

AĞACA TIRMANAN GENÇLERİ MÜZİKLE UYARDI

Konserde Haluk Levent, kendisini dinlemek için tehlikeli bir biçimde alanda bulunan ağaca çıkan gençleri uyarmak için vatandaşlarla birlikte ihtar niteliğinde bir müzik yazdı. Binlerce Gaziantepli ve Haluk Levent, yeni yazdığı şarkıyı daima birlikte söyleyerek gençleri ağaçtan inmek için uyarması eğlenceli anlara sahne oldu.

Haluk Levent, kalabalığa alanı doldurduğu için teşekkür ederek vatandaşlarla “İçimde Ölen Biri Var” müziğini birlikte söyleyerek telefonla alanı kaydetti, bu kaydı toplumsal medya hesaplarına paylaşacağının kelamını verdi. Konserin sonunda bütün şehitleri ve Kurtuluş Savaşı’nın lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşlarını andı.

ŞAHİN: HALUK LEVENT GAZİANTEP’E ÇOK YAKIŞIYOR

Konserde sahneye çıkan Büyükşehir Belediye Lideri Fatma Şahin, sanatçı Haluk Levent ve takımına günün anısına baklava ikram etti.

Şahin, Haluk Levent’in Adanalı bulunmasına değinerek şunları söylemiş oldu:

“Haluk Levent Gaziantep’e epeyce yakışıyor. Bizde komşuluk hakkı var. Kendisi bizim fahri hemşerimiz. GastroAntep fazlaca özel bir şenlik. Michelin yıldızlı, ünlü şeflerimiz burada, kentimizin kardeş kentleri burada. Lakin en hoşu gençler, Gaziantep burada. Bir lider olarak sizden ‘Genç Gaziantep Taşınabilir Uygulaması’ nı indirmenizi istiyorum. Bütün fiyatsız kültür ve toplumsal etkinliklere ulaşabiliyor, 11’inci ve 12’inci sınıflara verdiğimiz eğitim takviyelerinden yararlanabiliyorsunuz. Biz sizler için eğitim, bilim, spor ve genç dostu Gaziantep için çalışıyoruz.”