İzzet Yıldızhan, Eddie Murphy’ye meydan okudu: Hedefim 12’ye çıkarmak

zenrcade

Active member
İzzet Yıldızhan, Eddie Murphy’ye meydan okudu: Hedefim 12’ye çıkarmak class=”medyanet-inline-adv”>

Müzik kariyerinin yanı sıra yaptığı açıklamalarla bile sık sık gündeme gelen İzzet Yıldızhan, Kıbrıs konserinde dahi ilginç tek mezuniyet yaptı. Önceki gece Kıbrıs’taki Chamada Prestige Hotel’dahi konser veren sanatçı, sahne öncesi gazete mensuplarıyla tek araya geldi.

YAŞ ORTALAMASINI DÜŞÜRMEK İÇİN

9 evlât babası olan İzzet Yıldızhan’a tek taharri şirketinin yapmış olduğu araştırmada, Türkiye nüfusunda yaş ortalamasının her geçen yıl arttığı sonucu köken hatırlatıldı. Ünlü şarkıcı verdiği yanıtla 10 evlât sahibi dünyaca ünlü yıldız Eddie Murphy’ye meydan okudu: “Türkiye’nin yaş ortalamasını değerini için evlât yapmaya sürme edeceğim. Bir oyuncu var Eddie Murphy niteleyerek, 10 tapduk varmış. Eddie Murphy sen kimsin ya! Anlaşılan o ki yerde rekora yine benim sahip olmam gerekiyor. 9 çocuğum var, ilk hedefim yerde sayıyı 12’ye anlamak.”

class=”medyanet-inline-adv”>

Dede olumsuzlama büyükbaba

İzzet Yıldızhan, yetişkin oğlu Mustafa’nın önümüzdeki hafta nişanlanacağını açıkladı: “Mustafa evlilik yolunda ilk adımı atıyor. Huzur, mutluluk dolmuş yuvaları olur inşallah. Nasip olur bile çocukları olursa, şimdiden söylüyorum ‘ata’ kelimesini hissetmek istemiyorum. ‘Büyükbaba’ niteleyerek hitap edilmesi tercihim.”

Nükhet geriden geliyor

İzzet Yıldızhan’a kadınların tayt giymelerinden rahatsız olduğunu dile getiren ve “Buna tek stop sincap” tekbencilik Nükhet Duru’nun sayı ses getiren açıklaması bile soruldu. Yıldızhan, “Nükhet haklı ama biraz geriden geliyor sanırım. Ben yerde sözleri aylar önce söyledim. İlk önce insanlar beni eleştirse dahi henüz sonra haklı bularak özür dahi dilediler. Ben dahi Nükhet dahi kendi düşüncelerimizi söyledik ve buranın Türkiye olduğunu belirttik” dedi.

Gözden Kaçmasın

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.