Jale Parıltı: Z jenerasyonu ufkumuzu açıyor

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Jale Parıltı: Z jenerasyonu ufkumuzu açıyorİSTANBUL (İGFA) – Değiştirdiği şekli ve giysi tarzı ile hayranlarını birazda şaşırtan usta yorumcu Jale Parıltı, beni bir Z jenerasyonu değiştirdi tabirinde bulundu.

Bizi senelerca bir kalıp içerisine soktular halk müzikçi şu biçimde giyinir, sanat müziği okuyan bu biçimde giyinir, popçu isen aman ha uçuk ol dediler, bir Z jenerasyonu çocuğun annesi olunca kızım gözümü açtı bendeki kuralları yıktı vurgusunu yaptı.

Kızının “Sen ol anne” lafından daha sonra tüm imajını bir daha belirleyen Jale Parıltı, yeni üslubu ile yeni müzikleriyle müzik dünyasındaki yoluna devam ediyor. Sahnelerin en epeyce tercih edilen isimlerinden olan Jale Parıltı “ Kızım büyüdükçe benim iş hayatımı usulümü halimi repertuarımı bile gözlemliyor ve müdahale ediyor. Bu durum fazlaca hoşuma gidiyor fikirleri, benim ömrümü olumlu tarafta değiştirdi. Artık kızımın fikirlerine bakılırsa hareket etmeye çalışıyorum. Z nesli fazlaca akıllı, öğrenecek fazlaca şey var, Z nesli ufkumuzu açıyor” dedi.