Kim bilir belki de bir aşk başlar! Ayça Ayşin Turan ile Murat Boz’dan romantik düet…

zenrcade

Active member
Kim bilir belki de bir aşk başlar! Ayça Ayşin Turan ile Murat Boz’dan romantik düet… class=”medyanet-inline-adv”>

MURAT’IN ŞARKISINI SÖYLEDİ

◊ “O Ses Türkiye”nin yılbaşı çekimi yapıldı. Yarışmacı olarak sahneye kaynak Ayça Ayşin Turan, Murat Boz’un “Özledim” şarkısını seslendirdi. Boz, oyuncuyla duo dahi yaptı. “Kim anlar ihtimal dahi tek sevi başlar” sözleri sırasında seyirci ikiliyi alkışladı.

MADEM BENİM İÇİN SAÇ EKTİRMİŞ

◊ Turan, kendisine dönen jüri üyeleri arasından bile Boz’u seçti. Ve yerde seçimini, “Murat Boz’dan saç ektirmesini istediği” haberlerini tiye alarak açıkladı: “Madem beni kırmamış, benim için saçını ektirmiş, sayı hoş olmuş. Murat Boz’u seçiyorum!”

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.