Monegal'in eleştirisi: O düğün ve bu televizyon övgüsü

Derin Gece

New member
O kraliyet düğününün üzerinden 20 yıl geçti Philip Ve Letizia, onlar henüz prens iken. Telecinco, üç saatlik muhteşem bir belgesel yayınlayan ilk kanal oldu. Yani her zamanki tarzında.

Dedikodu ve yorum arasındaki sınırda sette birkaç gevezelik; daha az ünlü yaratıkların bazı kaydedilmiş, üzerinde düşünülmüş videoları; biraz eğlenceli bir anekdot, bunun gibi Miguel Melek Revilla Milyarlarca kez sayarak düğün günü tuvalete koşup onu buldu. Norveçli Harald elinde kılıcıyla tahttan tahliyesi ve bu 20 yılda yaşanan tonlarca arşiv görüntüsü.

'Prime time'ın başlangıcından sabah saat bir sonrasına kadar doldurulması ucuz bir formüldür. Ve hepsinden önemlisi, mevcut hükümdarlar için Mediaset imparatorluğunun koşulsuz olarak onların hizmetinde olduğunu bilmek uygun bir formüldür. Bu çalışmaya göre 20 yıllık evlilik muhteşem geçmiş. Kral Juan Carlos ben Gelinini son derece normal bir şekilde sahiplendi, orada kimse boğmaca krizi geçirmeden bunun söylendiğini duyduk. Bu program temelde bu düğündeki iki partiden birine odaklandı: Letizia. O, onun büyük kahramanı oldu. Monarşinin geleceği için çözüm budur. Zeki, zeki, çok hızlı, gücü ve çekiciliği var. Dönüştü Philip, Doğallığı, samimiyeti ve yakınlığı aşıladı. Kraliçeyle de çok iyi bir ilişkisi var. Sofya. Ve bu, üç saatten fazla bir süre boyunca devam etti. Dostum, bir konuda anlaşalım: mesele evliliklerinin 20. yılını kutlamaktı, onları dövmek değil. Bu konuda hemfikiriz. Ancak işletim sistemi olarak dalkavukluk konusunda dikkatli olmalılar. Dalkavukluğun yinelenmesi zayıflıyor. Belki davet etselerdi Pilar Eyreçoktan Jaime Penafielzamanında bir kontrpuan elde edebilirlerdi.

Birkaç gün önce deneyimli gazeteci Miguel Angel Aguilar 'En primicia'da (TVE) 70'li yıllarda parlamento kayıtlarını yaparken ses seviyesi ölçerle Cortes'e gittiğini hatırladı. Alkışın süresini ve şiddetini desibel cinsinden ölçtü. Liderlerinin söylediği her şeyi lordların kölece bir bağlılıkla alkışladığını görmek çok açıklayıcıydı. Ve bitirdi Aguilar her zamanki 'incelik' ve ironisiyle: “Onları alkışlarından tanıyacaksınız.” İyi evet. Bugün alkışlar devam ediyor.

Okumaya devam etmek için abone olun