Müzik dünyasına ‘Kraliçe’ geliyor

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Müzik dünyasına ‘Kraliçe’ geliyorİSTANBUL (İGFA) – Üçüncü teklisini çıkarmak için gün sayan toplumsal medyanın da fenomen ismi Dilşah Gülşah Çelik, toplumsal medyadaki takipçilerinin isteğiyle bu şarkıyı yaptığını lisana getirirken, yaptığım klip çalışmamın senaryosunun da takipçilerine ilişkin olduğunu söylemiş oldu.

“Sosyal medyanın oluşturduğu müzikçi var ise o benim” diyen Dilşah Gülşah Çelik, ‘Kraliçe’ isimli yapıtıyla ve görsel showlarıyla en savlı isim olduğunu kaydetti.

Sahne önünde olmayı bütün gözlerin benim üzerimde olmasını sevdiğini söyleyen Dilşah Gülşah Çelik, “Sesim hoş mi? bilmem, hoş olduğunu argüman etmiyorum lakin müzik söylemeyi seviyorum özetlemek gerekirse Show benim işim, çağdaş danslar üzerine eğitmenlik yaptım daha evvel şuan yalnızca müzikle ilgileniyorum, kliplerimde dans Showlarımla öne çıkmayı seviyorum. Sahnede yalnızca müzik söylemek bana bakılırsa kâfi değil beraberinde sahneye yakışmak görsel Show yapmakta kıymetlidir, ben hepsini sahnede beni izleyen insanlara sunduğumu düşünüyorum” dedi.