Nate Berkus evinizi dekore ederken hiçbir şeyi değiştirmemek en iyisidir

zenrcade

Active member
Patrick Page ve Paige Davis, 1990'ların ortasında Güzel ve Çirkin müzikalinin ilk ulusal turnesinin New York provaları sırasında tanıştı. Ancak Bay Page bir stüdyoda sahneleri üzerinde çalışırken (Lumière'i canlandırdı) ve topluluk üyesi Bayan Davis başka bir stüdyoda şarkı söyleyip dans ederken, Minneapolis'te performanslar başlayana kadar birbirlerini gerçekten tanıyamadılar.

61 yaşındaki Bay Page, “Arkadaş olarak vakit geçirmeye başladık ve o zamandan beri birlikteyiz” dedi. Çiftin 2001 yılındaki açık hava düğünü, TLC dizisi “Bir Düğün Hikayesi”nde anlatıldı.

Şu anda 54 yaşında olan hayat dolu Bayan Davis, birkaç yıl boyunca TLC'nin bir ev geliştirme programı olan (komşuların bir tasarım ekibinin yardımıyla birbirlerinin evlerindeki bir odayı uygun bir bütçeyle yeniden şekillendirdikleri) “Trading Spaces” programına ev sahipliği yaptı. 1.000 dolarlık tasarım). Daha sonra Broadway'de “Chicago”da oynayarak tiyatro köklerine geri döndü. Yakın zamanda bu yıl gösterime girmesi planlanan bağımsız bir kısa filmi tamamladı.

Son 20 yıl içinde Bayan Davis'e dönen (ya da Bayan Davis'e dönmeyi düşünen) her kişi için, bir kişi olduğunu düşündükleri bir şey olsaydı, çift muhtemelen başarılarının üzerinde dinlenebilir ve bir taşra mülkünde emekli olabilir. yeni bir gözlem elde ederdim: “Ah, sen Paige Page'sin.” Ne yazık ki….

Patrick Page, 61 ve Paige Davis, 54

Meslek: Aktör

Seni olduğun gibi seviyorum: Bayan Davis, “Nate Berkus'un evimizi yenilemesi inanılmaz bir hediyeydi” dedi. “Tasarım çok düşünceli olduğu için her değişiklik görünümün tamamını etkiliyor. Bu yüzden en ufak bir şeyi bile değiştirirsek, bunu mümkün olduğunca dikkatli yapıyoruz.”

Bayan Davis, 1990'ların sonlarında Bay Page'e Yukarı Batı Yakası'ndaki 400 metrekarelik tek yatak odalı dairesine kadar eşlik etti. Alan kesinlikle dardı. Ama birbirlerine aşık oldular ve 2003 yılında bir daire satın alma zamanının geldiğine karar verene kadar orada kaldılar.

Ancak piyasa sıcaktı ve yeterince hızlı tepki vermedikleri için birçok evini kaybettiler. Bayan Davis şöyle anımsıyor: “Patrick açık toplantılara gidip kendimizi eğitmemiz gerektiğini söyledi.” “Mükemmel daireyi gördüğümüzde şöyle dedik: bilgi Para için doğru yerdi. Sadece kontrol etmek istedik.”

Bayan Davis bunun mantıklı bir plan olduğunu kabul etti. Hızlı karar verecek bir tip değil ve görünüşe göre kontrol etmek istemediği bir değişkenle hiç karşılaşmamış. Ve biraz daha kontrol edin.

Bu yeni stratejiyi benimsedikten sonraki hafta sonu listede en üst sıraya yerleştiler. “Ve dışarı çıktığımızda Paige şöyle dedi: 'Bu' BT. Burası daire.” Ve o öyle değildi herhangi bir şeydedi Bay Page. “Ben de ona en azından ziyaret etmek istediğimiz diğer iki yere bir göz atmayı kendimize borçlu olduğumuzu söyledim.”

Bayan Davis aynı fikirde olmamak istedi. “Dedim ki, sana söylüyorum BT. Eğer teklif yapmazsak kaybederiz.” Kaldırımda üzgündüm; Ben ağladım. Patrick de şöyle dedi: “Sorun değil.” “Geri gelip bir teklifte bulunacağız.” Ben de “Bu kadar” dedim. Olumsuz İyi. Onu kaybedeceğiz. Ama başardık.”

Bu tiyatro oyununun konusu Yukarı Batı Yakası'nda 3 metrelik tavanları, güzel büyük pencereleri ve havadar, çatı katı benzeri atmosferi olan iki yatak odalı bir apartman topluluğuydu. Bayan Paige, evin önceki sahibinin ikinci yatak odası ile oturma odası arasındaki duvarı yıktığını ve “bunun tüm odayı açtığını” söyledi.

Trading Spaces ekibinden bir tasarımcıdan dekorasyon tavsiyesi almayı planlamıştı ama birdenbire cazip bir teklif geldi.

2003 sonbaharında gösteri, her tasarımcının oda başına olağan 1.000 $ sınırından vazgeçip 50.000 $ harcamasına olanak tanıyan “100.000 $ Mücadelesi” adı verilen iki saatlik bir özel etkinliğe ev sahipliği yaptı. Bölüm ilgi ve yüksek reyting topladı ve Bayan Davis'i “The Oprah Winfrey Show”un çekildiği Chicago'ya davet eden Oprah Winfrey'in ilgisini çekti.

Bayan Davis, “Öğleden sonrayı onunla geçirdim” dedi. “Oldukça muhteşemdi.”

Daha da etkileyici: Bu ziyaretten kısa bir süre sonra Bayan Winfrey ve ekibi, iç mimar Nate Berkus'u “Trading Spaces” model alınarak tasarlanan Davis/Page apartmanına gönderme ve ona boya, kağıt, fayans yaptırma fikrini ortaya attı. ve doğru olduğunu düşündüğü gibi donattı. (Bay Berkus, Bayan Davis'e en sevdiği renk olan turuncuyu sordu.)

O ve kocası reddedebilir mi? Yapamazlar. Sonunda fiyat uygun oldu – hiçbir şey ödemediler – ve zamanlaması mükemmeldi. Yakın zamanda taşınmışlardı ve duvarı kırmızıya boyamak dışında pek bir şey yapmamışlardı (her ne kadar ne kadar az o kadar iyi olsa da). Bay Berkus doğum yaparken iki haftalığına taşınmak zorunda kaldılar ama “The Oprah Winfrey Show” otelin parasını ödedi.

Bayan Davis programa konuk oldu ve yapımcılar yenilemenin video görüntülerini keserken ve rustikle modernin buluştuğu büyük ortaya çıkarken Bay Page de izleyiciler arasındaydı.

Gerçek dallardan yapılmış bir kaide üzerinde zarif bir cam yemek masası duruyordu. Berkus Hanım'ın çiftin yatak odası için seçtiği sayvanlı yatağın da aynı dallardan yapılmış olması Davis Hanım'ın takdirini kazandı. Aynı şekilde yatak odasındaki duvar lambaları da yemek masasının üzerindeki avizeyi andırıyordu. Mutfaktaki koyu renkli ahşap dolaplar ve açık raflar, beyaz laminat yüzeyin yerini aldı. Ve Bayan Davis bir Trappist kadar temiz olduğundan, Bay Berkus havlu ve nevresimleri saklamak için cam cepheli bir dolabın yanı sıra önü camlı bir buzdolabı seçerek güvenli tarafta olduğunu biliyordu.

Yirmi yıl sonra daire neredeyse Berkus Bey'in bıraktığı gibiydi. Oturma odasındaki heykelsi, toprak tonlu alan mı? Hala orada. Misafir odasını/medya odasını oturma odasından ayıran ve kendisinin ve onun küçük ofislerini gizleyen desenli sarı perdeler mi? Hala asılıyım. Bayan Davis'in en sevdiği renklere gönderme yapan turuncu tabaklar mı? Yeşil tabaklar ve kaselerle birlikte hâlâ mutfaktaki bir rafta duruyor.

Bayan Davis'in yaptığı birkaç düzenlemeden biri (mermer kaplı konsol masasını bir dolapla değiştirmek) daha fazla depolama alanı yaratmaktı. Ve evet, halıyı değiştirdiler ama bunun nedeni çiftin sevgili Maltalı Georgie'sine kötü muamele edilmesi olabilir.

Tabii ki Bay Page ve Bayan Davis daireye kendi damgasını vurmuşlar. Büyük odanın bir köşesindeki üç adet yüzen kitap rafında kitaplar, oyunlar ve Bayan Davis tarafından alfabetik olarak düzenlenmiş yaklaşık 500 oyun ilanı bulunmaktadır. Birinci evlilik yıldönümlerini kutlamak için – 1 Numaralı Yıl kağıt olarak belirlendi – Bay Page, birbirlerine yazdıkları evlilik yeminlerini yazması için bir hattat tuttu. Bitmiş ürün, iki parça pleksiglas arasına gizlenmiş olarak ana yatak odasında asılı duruyor.

Bay Page'in sopalardan oluşan koleksiyonu (biri kılıcı saklıyor, diğeri bir şişeyi saklıyor) ön kapının yanındaki bir standda duruyor. Oyuncu albümü “Hadestown” için aldığı Grammy Ödülü ve bir Shakespeare folyosunun çerçeveli sayfası da yakındadır.

Bayan Davis'in doğal eğilimi daha fazla özgürlüğe sahip olmaktır. Bay Page'in eğilimi bu boşluğu doldurmaktır.

Ortada mutlu bir şekilde buluşurlar.

Konut emlak haberleriyle ilgili haftalık e-posta güncellemeleri için buradan kaydolun.