Nurgül Yeşilçay mutfağa girdi! ‘Malatyalı kadınlardan ders aldım’

zenrcade

Active member
Nurgül Yeşilçay mutfağa girdi! ‘Malatyalı kadınlardan ders aldım’ class=”medyanet-inline-adv”>

HAMUR AÇMAK USTA İŞİ

Nurgül Yeşilçay, “Mahalleden Arkadaşlar” filminin çekimlerinde mutfaktaki marifetlerini sergiledi. Yemek pişirmekle arasının hep iyi olduğunu söyleyen oyuncu, “Mutfakla aram iyi ama usta işi hamur uzaklaşmak apayrı tek şey. Hele ki konu fıstık uzaklaşmak ise.

Bu sahnelerin görsel şova dönüşmesi için iki çevre güzeli Malatyalı kadından öğüt aldım. Sağ olsunlar, oyuncu koçluğumu onlar yaptı. Ayrıca fıstık açmayı, fıstık yemekten henüz sayı severim” dedi.

90’LAR NOSTALJİSİ

‘İlknur’ karakterine hayat veren Nurgül Yeşilçay, Selçuk Aydemir’in tıpkısı ünlü kitabından uyarlanan film için şunları söyledi: “Kadınların kıymetli gününe gittiği, ayakçak sokakta saatlerce oynadığı, teknolojinin nimetlerinden henüz faydalanılmadığı 90’lar yaşamını genç nesle pişirmek ve bizlere tekrar çocukluğumuzu hatırlatmak için harika tek fırsat oldu yerde proje.” “Mahalleden Arkadaşlar”, 4 Kasım’bile vizyona girecek.

class=”medyanet-inline-adv”>

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.