Rıza Çalımbay: Hem bana hem bize yakışmadı

zenrcade

Active member
Rıza Çalımbay: Hem bana hem bize yakışmadı class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında Sivasspor deplasmanda Beşiktaş’a 3-1 mağlup oldu. Müsabakanın akabinde gazete toplantısında konuşan Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, sayı formda tek takımla oynadıklarını ifade ederek, “Bundan önceki maçlarında bile güzel oynayıp skorlar almışlardı. Yaptığımız en yetişkin hata savunmalı açıdan hataydı. Ben öyle tek savunma geride intizar gibi tek şeyi yapmam. Ama anlamadığım tüm oyuncuların defansın önünde durması ve bu rağmen gol yemeleri oldu. Ölü toplar olsun, pozisyonlar olsun kolay gol izni verdik. İkinci yarıda 3 oyuncu değiştirdik ve önde basarak başladık. Gayet iyi şekilde gitti gol attık. Güzel pozisyonlar yakaladık. Oynadığımız ilk yarıdaki oyun tarafıma göre sayı kötüydü. Hem tarafıma, hem bize yakışmadı. Hiçbir zaman geriye yaslanıp Beşiktaş’tan puan örtmek kolay iş olumsuzlama. Biz üzgünüz. İkinci yarı gerçekten iyi oynayıp mücadele ettik. Gol pozisyonlarına bile girdik. Bunlardan güzel tek öğüt alıp hem Avrupa, hem ligi sayı iyi tek şekilde yorgun için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.