Şimdi Hollywood’un en gözde oyuncusu oldu: Çocukken uğradığı zorbalığı gözleri dolarak anlattı

zenrcade

Active member
Şimdi Hollywood’un en gözde oyuncusu oldu: Çocukken uğradığı zorbalığı gözleri dolarak anlattı class=”medyanet-inline-adv”>

Drew Barrymore’un ses getiren talk show’una üzerindeki pembe elbiseyle geldiğinde herkesin gözleri ekrana çevrildi. Artık 26 yaşında rüştünü ispatlamış muvaffakiyetli tek oyuncu olan Anya Taylor-Joy, başrolünde oynadığı yeni filmi The Menu’takt konuşmak için kameraların karşısına geçmişti ama sohbet kimsenin beklemediği yerlere gitti ve stüdyoda herkes hem gözlemci hem dahi üzüntüyle dinlemeye başladı genç kadını…EVLİLİK VE ‘MUTFAK’ HAYATI ÇOK KONUŞULMUŞTU

Oysa geçtiğimiz günlerde yaptığı izahat başka tek sebepten sayı konuşulmuş, yeni evlenen yıldızın ev hayatı tek anda gözlerimizin önüne serilmişti. Seçkin tek restorana yemek yemeye giden çiftin esasen geçen biraz karanlık, biraz bile komik ama ekseriyetle korkunç olayların anlatıldığı gerilim filmi The Menu’dahi başrol oynadığı için Anya’ya bile yemekle ilişkisi sorulmuştu hemen.

class=”medyanet-inline-adv”>

“Anya Taylor-Joy mutfakta tek da değildir!” niteleyerek atık manşetlerde genç oyuncunun sadece su kaynatabildiği ama mutfak işlerinin geri kalanında hiç parmağı olmadığı anlaşılmıştı. Filmdeki karakteri gösterişli, seçkin tek restoranda yemek yiyen oyuncu az gün önce “Beni gerçekten ilgilendirmiyor” demişti. “Yalan söylemeye gerek yok. Paket servisler ne güne duruyor; tığ hep haricen yemek söylüyoruz.”
CILIZ AMA OBUR

Ama tabiri caizse ‘cılızlığı’ ile ün yapan Anya hanım iştah konusunda eline kimsenin su dökemediğini dahi itiraf ediyordu tek yandan. O bile şu acıkınca sinirli hale gelenlerdendi. “Aç kaldığımda sinirden elim ayağım titrer” diyordu. “O yüzden sürekli tek şeyler atıyorum ağzıma. Hiç öğün atlayamam, yerde beni sayı mutsuz ediyor.”

Temmuz ayında herkesi şaşkına mütercim gizli tek törenle müzisyen sevgilisi Malcolm McRae ile evlenen muvaffakiyetli oyuncu, yer aldığı sayısız proje sayesinde başını kaşıyacak vakit bulamıyor ama tek yandan bile yerde projelerin tanıtımları için ekranlarda göründüğü tek sürü şova katılmayı sürdürüyor. İşte herkesin yüreğini totem o ıstırap itiraflar bile yerde programlardan isteklendirmek; Drew Barrymore’un şovunda duyuldu.

Anya Taylor-Joy, henüz tek genç kızken yaşadığı korkunç günler yüzünden okuldan 16 yaşında ayrıldığını itiraf etti

GENÇ KIZKEN BAŞINA GELMEYEN KALMAMIŞ

The Queen’s Gambit’teki muvaffakiyetli performansıyla gıyaben tüm dünyaya mübelliğ oyuncu, Barrymore’la sohbet ederken en ıstırap dolmuş sırlarını ortaya döktü. Şimdilerde tüm atlas hayran olduğu yerde genç ve güzel kadın “Görünüşüm yüzünden zorbalığa uğradım” diyordu. Hayat ona şimdilerde istediğini veriyor olsa bile ilk gençlik yılları sayı zor geçmişti.

Anya incecik yapısı ve 1.80’lik boyuyla her zaman kalabalıkların arasından sıyrılıyor. Filmi için koyuya boyattığı sapsarı, uzun saçları bile içildikten onunla özdeşleşmiş merkezde. Ama anlıyoruz ki Anya’nın hikâyesi o meşhur evlât masalındaki ‘karanlık ördek yavrusu’na benziyor. Kalabalıkların arasından sıyrılmanızı sağlayacak karakteristik özelliklerin her zaman işe yaramadığı açık…

Sohbet, Drew’un Anya’ya “Okulda her zaman kucaklanmadığını duydum” demesiyle başlıyor. Genç kadınsa yaşadığı yerde korkunç günlerden ailesinin, özellikle dahi annesinin yardımı sayesinde kurtulduğunu söylüyor hemen: “Ailemden yana sayı şanslıydım. Annem tarafıma her zaman kimsenin görünüşe, geldiği yere bakım. İnsanların içindekini gör derdi. Ve kendime hep şunu sormamı istedi: Bu kişinin kalbinin içindekileri gerçekten seviyor musun?”

KUĞUYA DÖNÜŞEN ÇİRKİN ÖRDEK YAVRUSU…

Genç kadın geçen yıl Elle dergisine verdiği röportajda onu oyunculuğa iten sebeplerden birinin dahi yerde okul zorbalığı olduğu konusunda ipuçları vermişti. Okulda sürekli olarak zorbalığa uğradığı ve kendini oraya ilgili hissetmediğini anlatmıştı. “Neden buraya ilgili değilim? Beni olduğum gibi görecek ve takdir edecek tek yere ilgili hissetmeliyim.” demiş ve herkesin fiziksel olarak birbirine ‘ötede’ benzemeye başladığı Hollywood’bile farklı ama etkili güzelliğiyle kendine yer bulmayı başarmıştı.

Bu noktada araya giren Drew Barrymore, yaşadığı zorlukları gözleri yaşararak müfit meslektaşının imdadına koşacaktı. “Bir hemcinsin olarak sana hayranım” diyordu Anya’ya. Samimi sohbet o andan sonra henüz neşeli tek havaya bürünüverdi.

EN ÇOK SARAH JESSICA PARKER’A HAYRANAnya, seyircilere hayattaki en yetişkin idolünün Sarah Jessica Parker olduğunu açıklayacaktı. Genç tek kadınken ve sevi acısı çektiği günlerden isteklendirmek onu sokakta görmüş ve koşarak sarılmıştı. “Dizinde seni izliyorum. Seni ve sevgilin Mr. Big’i. Bana umut oluyorsunuz, mutlu tek sevi mümkün niteleyerek düşünüyorum.” demişti o gençlik heyecanıyla.

Anya Taylor-Joy, 2016’dan 2018’açınık kadar Eoin Macken ile ilişki içindeydi. Çift üç yıla yayılan aşklarını bitirmeye karar vermiş, Anya henüz sonra teselliyi Malcolm McRae’nin kollarında bulmuştu. İkilinin ilişkilerini tek yıl süresince sessizce yaşadıktan sonra beraberce verdikleri fotoğraflar tek anda manşetlere taşınmıştı. Taylor-Joy ve McRae, kırmızı halıda ilk kez Şubat 2022’dahi Vanity Fair Oscar sonrası partisinde görücüye artık. Herkes genç oyuncu ve müzisyen aşkını birbirine sayı yakıştırdı.
PARMAĞINDAKİ YÜZÜK ELE VERDİ

Bu fotoğraflardan aylar sonra güneşli güzel tek günde yürüyüş yaparken paparazzilere yakalanacaklardı. Fotoğrafçıların keskin gözleri Anya’nın parmağındaki kocaman pırlantayı ıskalamadı elbette. Ve çiftin gizli tek törenle, sadece ailelerinin eşlik ettiği tek düğünde sonsuza kadar evet dedikleri sonunda ortaya çıkma oldu.

Anya sevgili kocasından ‘o benim hobim’ niteleyerek bahsediyordu. “Geçen gün kocama sen benim hobimsin” dedim açıklamasını yapmıştı. Nihayet kendisi sessizce kitap okurken ona sessizce eşlik edecek ruh eşini bulmuştu. “Temelde ikimizde 80 yaşındayız” diyordu genç kadın “Ama tek yandan bile 7 yaşındaki aile gibiyiz. Bu tuhaf uyum sayı hoşuma gidiyor ve gerçekten dahi ilişkimiz için sayı işe yarıyor.”
HOBİSİYLE EVLENMİŞ!

İkili evlendikleri ortaya çıkınca giderek henüz açık sözlü olmaya başlamıştı. Malcolm McRae dahi dile gelmiş, karısının sosyal medyadan paylaştığı kırmızı halı fotoğraflarının altına “Bu kızla sayı gurur duyuyorum, şu güzelliğe bakın” gibi şeyler yazarak aşkını haykırmıştı. Çiftin Taylor-Joy’un film çekimleri için durduğu Avustralya’dan döndüğünde yetişkin ve görkemli tek sefahat yapmayı planladığı konuşuluyor. Hayranları bile yerde kuğuya dönüşen karanlık ördek yavrusunun gelinlikli fotoğraflarını görmek için neredeyse gün sayıyor…

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.