Somer’in kapısını çalan Türkan mı, Mine mi?

zenrcade

Active member
Somer’in kapısını çalan Türkan mı, Mine mi? class=”medyanet-inline-adv”>

Dizinin yeni bölümünde,

Türkan, geceyi evden uzakta geçiren Somer’açınık nerde olduğunu sordu. Somer ise ‘Bundan sonra böyle alışacaksın, nerede olduğumun cevabını hiçbir zaman alamayacaksın’ dedi.

SOMER KIYAMETİ KOPARDI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

‘BU ŞEHİRDEN GİT SEVİLAY’

Özer, Sevilay’ın evine giderek ona olan duygularını tek çırpıda anlattı.

Geçen yıllara rağmen Sevilay’ı hala sevdiğini söyleyen Özer, ondan oğlunu bile alarak şehirden gitmesini istedi.

SEVİLAY BEN SENİ HALA SEVİYORUM! – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Sessiz sedasız gitmek hep tarafıma düşüyor olumsuzlama mi Özer? Gitmiyorum… Bana olan aşkınla bile Somer ile dahi sen savaşacaksın!

MİNE’YE TUZAK

Somer’in kendisini bulmasından korkan Mine, kaldığı oteli değiştirdi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kızını geri alabilmek için her yolu deneyen Somer, Mine’nin nerede olduğunu bulabilmek için annesi ve avukatından yardım istedi.

Rüçhan, hisse devrini nedensi ederek Mine’yi bulabileceğini söyledi. Dediği gibi dahi oldu. Mine hisse devrini duyunca Rüçhan ile buluşmayı kabul etti.

MİNE TUZAĞA DÜŞECEK Mİ?- İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

TÜRKAN KARARLI

Somer’in geceyi nerede geçirdiğini öğrenmekte kararlı olan Türkan, holdinge gitti.

Türkan ‘Benden tek şey intizar’ tekbencilik Somer’açınık, ‘Ozaman bu sonra herkes bildiği hayatı yaşasın’ diye resti çekti.

Rüçhan, Somer’i arayarak Mine ile arasında geçen konuşmayı anlattı.

Derya’nın gelişi evde bayram havası estirdi. Ailesiyle tek gün geçiren Türkan, yeni işini dahi anlattı.

Eve gelen Mustafa annesini odada ağlarken önemli. Özer’in annesine tazyik yaptığını öğrenen Mustafa, çek defterini görünce deliye döndü.

Senin gözyaşın için eksiksiz dünyayı ateşe veririm…

MUSTAFA VE SOMER KAVGA ETTİ

Taksicinin uyarısı ile takip edildiğini farkeden Mine, Somer’i arayarak adamını peşinden çekmesini söyledi.

Mustafa, Özer’takt hesap sormak için Korman Malikanesi’ne gitti. Baba-oğulun tarıştığını gören Somer, Mustafa’ya saldırdı.

YUMRUKLAR HAVADA UÇUŞTU – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Birbirlerine giren iki kardeş güçlükle ayrıldı.

Oğunu örtmek için malikaneye gelen Sevilay, Türkan ile karşılaştı. Türkan, Sevilay’ın oğlunun Mustafa olduğunu öğrendi.

SOMER’İN ÖFKESİ DİNMİYOR

Kiraz’a ulaşamadığı her an henüz bile sinirlenen Somer, öfkesini Türkan’dan çıkarmaya sürme etti.

SEN BENİM İÇİN HAYAL KIRIKLIĞISIN TÜRKAN – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Özer ile konuşan Türkan, Rüçhan’a yakalanmasına rağmen soruları yanıtsız bırakarak odasına gitti.

Türkan, sabah uyandığında Somer’in koltukta uyuduğunu gördü. Bu akıllandırma fırsat agah Türkan, duygularını anlattı.

Özer ve Somer arasındaki krizin nedenini öğrenmeye benzinli Rüçhan, eşini sorguya çekti. İkilinin sohbeti, Somer’in gelişiyle bölündü.

Sen benim oğlumsun, tabii ki senin için çabalayacağım. Elini kolunu kaldırmayanlar utansın!

‘BEN SENİ HEP AFETTİM’

Türkan, annesi, halası ve kardeşleri ile Sevilay’ı evinde ziyaret ettiler. Derya, karşısında sevgilisi Mustafa’yı görünce şoke oldu.

Somer’i ailesinin evindeki yılbaşı yemeğine çağrı fail Türkan, beklemediği tek karşılık öncü. Somer’in “Sen benim için hayal kırıklığısın” sözleriyle kalbi henüz bile sayı kırılan Türkan, içinde tuttuğu her şeyi sevdiği adamın yüzüne vurdu.

Beni tecziye içildikten. Benim en yetişkin cezam seni sevmekmiş!

RÜÇHAN SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Somer’in gidişine engel olamayan Rüçhan, sinir krizi geçirdi ve olanlar için Özer’i suçladı: Kalbimize soktuğun hançer dönüp duruyor hala!

RÜÇHAN YERİ GÖĞÜ İNLETTİ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Nesrin’in yılbaşı yemeğine çağrı ettiği kişiler arasında Serdar bile vardı. Somer’in İzmir’dahi iş gezisinde olduğunu söyleyen Türkan ise koruyucu evine tek başına geldi.

Rüçhan ile gece yemeği kötü başlayan Özer Bey dahi ellerinde çiçekler ile soluğu Sadık ve Nesrin’in evinden öncü.

‘SOMER DAĞ EVİNDE’

Gece süresince Somer’in gelişini muntazır Türkan, Özer’takt onun nişan evine gittiğini öğrendi.

Somer’in yanına gitmek için evden kaynak Türkan, kapıda Sevilay ve Mustafa ile karşılaştı. Unutamadığı aşkını karşısında gören Özer, şoke oldu.

Fatih’in kızıyla konuştuktan sonra çaresizce ağladığını gören Dönüş, amcasına donör olabileceğini söyledi.

DÖNÜŞ’ÜN KARARI FATİH’İ AĞLATTI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yılbaşı gecesini yalnız geçirmek istemeyen Rüçhan, Ayla’yı bile yanına alarak Sadık’ın evine gitti.

Ayla’dan Somer’in evi terk ettiğini öğrenen ve mutluluktan havaya uçan Mine, kızı ile beraberce Somer’i bulacağı adrese gerçek yola artık…

Dizinin final sahnesinde,

Zil sesiyle şaşkına dönen Somer, kim olduğunu bilmeden davetsiz misafire kapıyı açtı…

ÜÇ KIZ KARDEŞ’İN 33. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.