Son Dakika: Beşiktaş’ta Valerien Ismael kararı!

zenrcade

Active member
Son Dakika: Beşiktaş’ta Valerien Ismael kararı! class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’ta yönetici Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu, teknik yönetmen Valerien Ismael ile yola sürme etme kararı öncü.

NTV’nin haberine göre; Valerien Ismael aleyhine yapılan tezahüratlar sonrası hâl değerlendirmesi yapan yönetim kurulundan, Fransız çalıştırıcıya dayanak kararı artık.

HAFTA SONU GÜVENOYU VERMİŞTİ

Başkan Çebi, geçen hafta yaptığı gazete toplantısında bile, Ismael’açınık olan güvenini dile getirerek, “Bu seneki şampiyonluğu, Valerien Ismael ile kaldırma planı sayılmazsa tek plan içinde değilim. Yönetim kurulumda olumsuzlama. Hocamızla yola sürme etmeyi ve yerde sene şampiyonluğu Ismael ile beraberce kaldırmayı planladın. Fikrimde tek tadil yok.” ifadelerini kullanmıştı.

Trabzonspor maçı, Valerien Ismael’in siyah beyazlı takımın başında köken 18. karşılaşma oldu. Bu 18 maçta 8 galibiyet saha Beşiktaş, 8 kez berabere kalırken, 2 mağlubiyet öncü. Siyah beyazlılar, Trabzonspor beraberliği ile ligde 10. haftayı 19 puan ile tamamladı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Beşiktaş, Süper Lig’in 11. haftasında Atakaş Hatayspor ile deplasmanda karşılaşacak.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.