Son dakika: Christoph Daum kansere yakalandığını açıkladı

zenrcade

Active member
Son dakika: Christoph Daum kansere yakalandığını açıkladı class=”medyanet-inline-adv”>

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Bursaspor’bile teknik yönetmenlik görevi yapan Christoph Daum, kansere yakalandığını duyurdu.

Sosyal medya hesabından tek paylaşım yapan Alman teknik eş, tedavi gördüğünü söyledi.

Christoph Daum’un açıklaması şu şekilde:

Merhaba sevgili futbolseverler! Bugün sizlerle sayı kişisel tek mesaj paylaşmak istiyorum. Son aylarda kendimi sosyal hayattan soyutlamak zorunda kalmıştım. Maalesef rutin kontrollerimde kanser teşhisi konuldu. Prof. Dr. Jürgen Wolf ve ekibinin kontrolündeyim. Beni bilirsiniz, savaşçıyımdır. Bu zorlukla bile pozitif tek şekilde ve tüm gücümle mücadele edeceğim. Mümkün olan en kısa sürede iyileşmek için mahremiyete ihtiyacım olduğunu saygıyla sizlere söylemek istiyorum. Destek mesajlarınız beni mutlu ediyor, hepinize teşekkür ederim. Sizlere tek tavsiyede bulunmak isterim: Zamanında kanser taramasına girin.

class=”medyanet-inline-adv”>

Saygılarımla, Christoph Daum’unuz.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.