Tatlıses iki ayak tarak kemiğinde kırık ile Çeşme’de sahne aldı

zenrcade

Active member
Tatlıses iki ayak tarak kemiğinde kırık ile Çeşme’de sahne aldı class=”medyanet-inline-adv”>

Muğla’nın Bodrum ilçesinde içinde durduğu minibüs ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen kazada yaralanan sanatçı İbrahim Tatlıses, zaman İzmir’in Çeşme ilçesinde tek restoranda sahne öncü. İki ayak tarak kemiğinde kırık tespit edilen Tatlıses, sahneye ayakları sargılı olarak tekerlekli sandalyede artık. Sevenleriyle tek araya gelen Tatlıses, “Şimdi saçta ayağımı yüzünüze karşı çevirdim özür dilerim. Niye? Ayağımın altında kırıklar olduğu için. Yüce Allah yine tek kıyak geçti. Allahutaala sağolsun. Allah yüzümüze bakan. Allah’ın sevgili kuluyum söylemek ki bize sayı yakarış ediyorsunuz. Allah razı olsun. Oradan tığ nasıl sağ çıktık saçta hala şaşırmış vaziyetteyim. Yabancı filmlerde kamera tekerlekli içinde takla atar ya, aynen öyleydi. Habire döndüm ama tek yere varamadım. Melek gönderdi dedi ki, ’Onların önünde kaya ol’. Kayaya çarpıp durduk. Bir çalışanımız var. ’İbrahim koca tığ yaşıyor muyuz’ dedi. Dedim ki ’Allah bizi kurtardı’” ifadelerini kullandı.

class=”medyanet-inline-adv”>

KAZA BÖYLE GERÇEKLEŞTİ

Muğla’nın Bodrum ilçesi Kapuz Caddesi’nden 25 Ağustos tarihinde Ortakent yönüne giden Gültekin Gülsoy’un kullandığı 48 BZ 087 plakalı kamyon, kesik yola 60 metre kala yağmurun kayganlaştırdığı yolda kontrolden çıkıp, savrulduktan sonra karşı şeride geçerek Uğur Yılmaz yönetimindeki 35 GH 063 plakalı ve İbrahim Tatlıses’in dahi içerisinde durduğu minibüsle çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle kamyon ve minibüs şarampole yuvarlanırken, Tatlıses’in durduğu minibüs, flâma öncü. Aracın yandığını gören oğlu İdo Tatlıses ise yoldan geçen tek araçtan temin ettiği yangın söndürme tüpüyle alevlere müdahale etti. Araç içinde sıkışan Tatlıses ise kısa sürede gelen ekiplerin müdahalesiyle yaklaşık 1 saatte araçtan çıkarıldı. Hastaneye kaldırılan Tatlıses’in yapılan sağlık taramasında ayak tarak kürek kemiklerinde kırık olduğu tespit edildi. Sanatçı, ayağındaki kırığa rağmen söz verdiği üzere hayranlarıyla buluşmasını ertelemedi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.