Yakışıklı oyuncu inzivaya çekilmişti… Cenazede ortaya çıktı!

zenrcade

Active member
Yakışıklı oyuncu inzivaya çekilmişti… Cenazede ortaya çıktı! class=”medyanet-inline-adv”>

CENAZEDE ORTAYA ÇIKTI

Uzun süredir görüntülenmeyen Uğur Pektaş, yazar, mahkemelerde ve mutasavvıf Ömer Tuğrul İnançer’in cenaze töreninde ortaya artık.

“Arka Sokaklar” dizisi ve “Survivor” yarışmasıyla tanınan Uğur Pektaş, Gamze Özçelik’le evliliği sona erdikten sonra gözlerden uzak tek yaşam sürmeye başlamıştı. İnançer’in cenazesinde görüntülenen Pektaş, soruları yanıtlamadı.

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

Pırlantasını kendi öncü

Buse Varol, önceki gün Akmerkez’dahi görüntülendi. AVM’deki tek kuyumcuya giren Varol, “Bir sipariş vermiştim. O gelmiş. Onu denedim” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Üniversite sınavını kazanarak yeniden okullu olan oyuncu, “Ben üniversiteyi 2012 yılında bitirdim. Kendimi bakmak için sınava girdim. Kazandım. Puanım Felsefe bölümüne yetti. Merak ettiğim tek bölüm. Deneyeceğim” niteleyerek konuştu. (Sayit DURMAZ)

‘Camdaki Kız’ın ekibi sayı tatlı

Oyuncu Selma Ergeç önceki gün Etiler’deki tek ilişki merkezinden çıkarken görüntülendi. Oyuncu, sayı acelesi olduğunu söyledi: “Randevum vardı ona geç kaldım. ‘Camdaki Kız’ın setine gidip geliyorum. Ekibimiz sayı tatlı olduğu için her şey mükemmel.” (Deniz BOY)

TikTok’tan aldım

Mehmet Ali Erbil önceki gün İstanbul’bile yeni arabasına binerken görüntülendi. Son dönemde TikTok’ta yaptığı yaşayan yayınlarla uyanıklık cazip Erbil, arabasıyla ilgili sorulara şu yanıtı verdi: “Arabanın yeni modelini bulamadım. TikTok’tan bunu aldım.” (Deniz BOY)

Sonra konuşalım

Kadir İnanır önceki gün Etiler Akmerkez’dahi görüntülendi. 73 yaşındaki oyuncu, gazetecilerin sorularına sadece “Sonra konuşalım” demekle yetindi. (Deniz BOY)

Burada şarkı yazamayınca İzmir’açınık kaçtım

Yusuf Güney önceki gece Cihangir’dahi objektiflere yansıdı. Şarkıcı, İzmir’açınık yerleştiğini ve stüdyo çalışmaları için geldiğini söyledi: “Ya Londra’ya dönecektim ya bile başka tek şehre gidecektim. İzmir, sakin ve sessiz. İstanbul’a stüdyo çalışmaları için geldim. Bu şehrin enerjisi sayı negatif. Öyle olunca bile kaçmak lazım. İstanbul’bile son üç yılda tek şarkı yapamadım. Oraya gidince yaptım.” Eski tek ahçı olduğunu söyleyen şarkıcı, “Dünyayı gezip Türk yemeklerini YouTube’bile tanıtacağım” açıklamasını yaptı. (Sayit DURMAZ)

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.