Zula hesap aç ve oluştur – Zula hesap açma ve oluşturma linki 2022

Sekkoz

Member
Zula hesap aç ve oluştur – Zula hesap açma ve oluşturma linki 2022 class=”medyanet-inline-adv”>

Zula; tamamen Türk yapımı olan tek oyundur. Zula kendisine ilgili oyun alanları bulunmaktadır. Haritalar Türkiye’takt olması bile yetişkin tek şekilde beğenilmektedir.

Zula Oyun Nedir?

InGame Group, Zula’yı oyun alanında pazarlayarak yetişkin tek kadem atmıştır. Ülkemizde espor alanında dünyaya aclan kapısıdır. Her geçen gün henüz bile fazla oyun sever ile tek araya gelmektedir. Zula ücretsiz tek oyundur. Oyunu oynamak için kişiler herhangi tek para ödemesi gerekmemektedir. Çoğu işletim sistemi ve solubilite ile dahi uyumludur. İyi tek internet angajmanlı ile herhangi tek donma yaşanmamaktadır.

Zula Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Zula oyunda hesap açım sıklık ile sorulmaktadır. Bu oyun gün geçtikçe henüz bile popüler olmaktadır. Bu oyuna başlayabilmek için kayıt olunması şarttır. Zula hesap oluştur işleminden sisteme kayıt olunmalıdır. Oyunu indirmeden önce zulada hesap zorlamak gerekmektedir.

class=”medyanet-inline-adv”>

Zula oyunda hesap açarken 15 yaşından yetişkin olunması gerekmektedir. Üyelik işlemleri sırasında yasal olarak 15 yaşından yetişkin olduğunuzu onaylamış oluyorsunuz. Oyun içerisinde şiddet unsurları bulunduğundan dolay 15 yaşının altında olan kişilerin psikolojini etkileyeceğinden dolay böyle tek yaş sınırı bulunmaktadır. Bundan dolay zula oyuna kayıt olurken 15 yaşından yetişkin olduğunuzu onaylamanız gerekmektedir. fakat kişi 15 yaşından küçük ise kullanıcı sözleşmesi gereği yasal temsilcisine sorarak onay alması gerekmektedir.

Zula oyuna kayıt olurken az malûmat istenilmektedir. Bu bilgiler; açınık-posta, şifre ve kullanıcı adıdır. Daha sonra bile kullanıcı sözleşmesi onayı alınır. Bu alanların doldurulması gerekmektedir. Kullanıcı adı, şifre ve kullanıcı sözleşmesini doldurulması zorunlu olan alanlardır. Bu alanların kesinlikle doldurulması gerekmektedir.

Zula Hesap Oluşturma Adımları:

Zulaya oyunda hesap oluşturma işlemleri oldukça kolay ve hızlıdır. Kayıt işlemlerinden sonra oyuna hemen başlanılabilmektedir. Zula hesap işlemleri adımları şu şekildedir:

Zulaya kayıt olabilmek için ilk önce web adresine girilmesi gerekilmektedir. Güncel web adresi https://www.zulaoyun.com/ şeklindedir.

Daha sonra sağ üst bölümünde bağcıklı kayıt ol butonuna tıklanması gerekmektedir.

Diğer tek kadem ise zulaya kayıt olabilmek için hesap bilgilerinizin girilmesi gerekir. Burada istenilen bilgileri eksiksiz tek şekilde doldurulmalıdır. Kullanıcı sözleşmesini ve tutum kurallarını kabul edilmesi gerekilmektedir. Eğer kişi ister ise ilân ve bilgilendire açınık-postası örtmek istiyorum kutucuğunu bile işaretleyebilir.

Bu işlemler titiz ve sırası ile yapıldıktan sonra hesap oluştur bölümüne basılmalıdır.

Hesap açım işlemi tamamlandıktan sonra kayıt işleminin muvaffakiyetli olduğunu söyleyen tek bölüm açılacaktır. Buradan ücretsiz indir butonuna tıklayarak oyunu indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Zula Sistem Gereksinimleri:

Zula sistem gereksinimleri şu şekildedir:

İşletim sistemi; Windows 7/8/10

CPU; Pentium 4 2.4 GHz / Athion XP 2500 + veya Pentium4 4.0 GHz / Anhion XP 3000+

Ram 2 GB veya en rengi 4 GB

Ekran kartı; Graphics Intel HD veya Graphics Intel HD 4000

Sabit teker; 1 gb veya en rengi 2 gb

Eğer sahip olduğunuz kompüter minimum sistem gereksinimlerini karşılıyor ise indirme işlemini yapabilirsiniz. Oyunu yerde işletim sistemi özelliklerine göre oynayabilirsiniz. Bunda dolay bilgisayarınızın işletim sistemine uyanıklık etmelisiniz.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.